Přituhuje

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Přituhuje

Příspěvek od janjan »

to je samozřejmost, že by se to nakonec klasicky překroutilo a policajt by byl napadenej hrdina, co se ubránil
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Přituhuje

Příspěvek od HondaMan »

jirka87 píše:ŘB : pro mě je spíš otázkou zda takový člověk má být ve funkci v jaké je.
Přes ženu se znám s "pár" lidma z kriminálky (Praha/Ostrava) a osobně 2 členy URNY a občas mám pocit, že tohle je stále lehký nadprůměr.
Jako Ti kluci jsou po většinu času v pohodě, ale když jde do tuhého, tak takřka všichni přepínají na "já mohu cokoliv"...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Má to hned dvě roviny.
První je ten silniční incident. Nikde z videa není patrné zastavování. Dokonce to vozidlo neužívalo ani výstražná zařízeni v souladu se zákonem a manévry, které jeho řidič na silnici dělal. Pokud se osádka domnívala, že řidič je pod vlivem čehokoliv, měla neprodleně volat operačního - číslo mají jistě v mobilu ;-) Potažmo předmětné vozidlo sledovat a navádět uniformy.
Kapitolou dva bylo to, co se odehrálo pak. To se opravdu na vycvičené elitní detektivy nesluší. A velmi se divím, že Policii se takový obraz zamlouvá.
Pokud je policista v civilu a zákrok nesnese odkladu, je oprávněný prokázat svou totožnost k policii hlasitým zvolání POLICIE! Pak neprodleně, jakmile to situace umožní, musí se prokázat služebním průkazem. Kunda a ani jiná užitá slovní spojení zákon neuvádí. Užití donucovacího prostředku “hrozba střelnou zbraní” je zcela mimo jakékoliv chápání nebo dikci zákona. Chápal bych odjištěné pouzdro a ruka na zbrani. Ok.
Co se týče vystoupení se zbraní v ruce proti takovému kreténovi s odznakem by znamenalo zcela jistě střelbu. A nechci se nikoho doknout, ale tihle střílet umí kurwa dobře. Zbraň se nevytahuje, pokud jí nechceš použít.
Tohle je klasický případ toho, když má pitomec moc.
Btw: po 29 letech odchází z vedení I. Oddělení SKPV plk. Mareš. :-(
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mare ... omaci_brzy
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

HM: s pražskou se potkávám skoro pořád na pivu. Jsou to fajn kluci :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Přituhuje

Příspěvek od jerry »

Případy, na které odkazují řB a rhinos, jsou dalším dokladem, že stát je nepřítelem občana. A mohou teď v listopadu slavit, co chtějí, ale pravdu nezakryjí.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Přituhuje

Příspěvek od HondaMan »

BOB: Imho je to tam podobné jako v blázinci, kde o rozdělení lékař/pacient rozhodují v podstatě jen klíče v kapse.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Přituhuje

Příspěvek od Předseda »

že to zamete policie, tomu se ani nedivím. Že si s případem neumí justice poradit.. to mě sere, ale vlastně se tomu bohužel taky nedivím :(
Ta Plzeň je policejně & justičně nějaká divná už od zatáčky na Borech
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

njn - táhne se to tam jak smrad již hezkou řádku let a tím smradem je to tam načichlé komplet.
I když vlastně - to už dnes v celém státě, jak jsme si mohli dnes všimnout. Já naiva si doteď myslel, že i laickým rozumem je podvodné jednání skutečnost, kdy převedu holdingovou firmu na skryté nastrčené vlastníky (tehdy to ještě bylo možné), ze kterých se později vyklubala rodina, získám na ní 50mio dotaci a po stanovené době jí opět převedu zpět do stejného holdingu. Tohle je podle mne učebnicový podvod.
O krácení daní, které se dělo přes reklamní činnost holdingových společností, ani nemluvě. To by každý jeden z nás už seděl po prvním daňovém přiznání. Například nám vyhazují i IT podporu, kdy naše IT oddělení prokazatelně sedí v Itálii a každý den se řeší chyby v našem programu, který používají desítky dceřinek po světě. A to se jedná o blbých 5000€ za 1/2 rok.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Přituhuje

Příspěvek od jirka87 »

ŘB- k tomu "smradu" : Ja jsem myslel,ze tady z te nasi civilizovanejsi geograficke casti Evropy jsme na tom byli stran mafie a korupce v Policii nejhur my. Pak jsem se zacal zajimat o 90.leta na Slovensku, videl dokumentarni serii "Soumrak Bossu" a rekl bych, ze zas tak zly to u nas s tou Policii nebylo :-D

A vidis...Meciar,ktery tomu tak nejak delal strechu se chce vratit do Politiky :-D Ikdyz je fakt,ze u nas chce taky Topolanek kandidovat na prezidenta. A k tomu krasne sedi to Hondamanovo vyjadreni s tema klicema a blazincem. Ti lidi se narodili trosku postizeni, chybi jim sebereflexe :-D O moralce se ani nebavim, to je hanlivy vyraz...to je charakterova vada,kdyz chces do politiky :-D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

SK vždy byla jiná liga.

K tomu Topolovi: podle mne to byl náš nejlepší premiér. Že se nedělaly úplně koér věci, to se nedělali za žádných vlád a pochybuji, že ty bys byl na jejich místě pan spravedlivý a čistý. Nebyl. Za těch vlád minulých, ale alespoň dali lidem pokoj, hrabali si tak nějak v tajnosti. Dneska je to v přímém přenosu, za bílého dne a voliči tomu tleskají. Tleskají člověku, ze kterého se v tom období Palerma, stal miliardář a není schopen dodnes doložit, jak. Kdyby jenom promile z toho, co si dnes dovolí Bureš, si dovolil Topol, tak ho lidi na ulici pověsí. Pamatuji si hon na tehdejšího ministra dopravy, který vlastnil dopravní firmu a přepsal jí na bráchu, jakej to byl humbuk. Dneska? Premiér má přes 200 firem, které jsou největším příjemci veřejných peněz s pohodička. Všichni mu jdou na ruku...co na ně asi má na všechny?
Nebo se snad bojí, že by dopadli jako Mrázek nebo Gross??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět