Přituhuje

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Přituhuje

Příspěvek od Honza42 »

Takže když napíšu Bobovi dopis v mongolštině nebo čínštině bez doručenky tak s ním poběží k překladateli aby něco nezanedbal ?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud mi ho napíšě ty, tak ho hodím do koše. Pokud mi ho napíše státní orgán cizího státu, tak na něj reagovat budu. Už jenom z důvodu že vím, jak to může dopadnout. Že ten systém je křivý, o tom není sporu, ale je to tak a je potřeba s tím pracovat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Přituhuje

Příspěvek od bojler »

Kolik lidí asi pozná, jestli je to pochybný registr nebo obec někde z říše..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

To nevím, ale asi by měl každý, kdo vlastní OP a je svéprávný.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
cyklista
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: ned 17 bře 18:47

Re: Přituhuje

Příspěvek od cyklista »

Tvl, takže když napíše Honza42 obyčejný dopis (stejně jako napsali ti z dederónie) a podepíše to jménem jejich orgána, tak budeš reagovat nebo ne? Končím diskuzi, to nemá cenu, máš dost velkou absenci logiky (a měl by ses omluvit tomu řidiči, cos ho nazval idiotem).
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Opravdu to nemá cenu, když nejsi schopen ani pochopit mluvené slovo, které je v reportáži + polopatické vysvětlení advokáta. Tady to je potřeba opravdu reklamovat jinde.
Nemám co říct k tomu, pokud člověk, který je svéprávný, nerozezná dokument státního orgánu, od podvodného psaníčka. Opravdu sorry ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Přituhuje

Příspěvek od Honza42 »

Jde o princip. A já fakt nepoznám na dopisu v Japonštině, jestli ho psal orgán státní nebo ten mezi nohama.
Ty ale asi budeš vizonář.
Navážet se do postiženého, že je idiot, je nemístné. Skutečným idiotem je státní správa dotyčné země. Zajímalo by mne, kdyby to postižený hnal nakonec přes nějaký soud pro lidská práva a pod.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

To jsem ale nikdy nerozporoval, že systém je nastavený špatně ;-) Každý mluvíme o něčem jiném...
Btw: nevím, z čeho čerpáš ty svá moudra. Nicméně, já takové psaníčko kdysi obdržel. Bylo v němčině a od státního zastupitelství. Nemusím být vizionářem, abych poznal, že takový papír nepatří do kontejneru...to se na mne fakt nezlob. Přes pana Googla dneska najdeš co potřebuje do sekundy. S tímhle na mne fakt nechoď.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Přituhuje

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:Ten advokát to tam zcela jasně vysvětluje.
Že ten postup je absurdní, je věc jiná. Nicméně takové jsou zákony
Není co dodat

cyklista píše:Asi máte na mysli na jiný případ.
Nejhorší je, že ti úředníci nejsou ani právníci, natož advokáti, neznají zákony a netuší ani, co mají jak dělat a jestli to je korektní!
Vedení jim hodí nějaký metodický pokyn, to dělejte tak a tohle tak a oni jedou. Jako montéři na lince ve fabrice.
Vůbec neřeší podstatu sporu, fakta nebo nějakou pravdu.

Jejich práce je:
- tohle vypadá na vymáhání: tak to vymáhají stylem bu bu bu a soud, exekuce.
-a pak je druhá varianta: tohle jsme zvorali- tak to zametou a je ticho po pěšině.

Zapomeň na to, že někoho zajímá, že máš platit za něco, kde jsi nebyl a měl jet něčím, co neexistuje.
To nikoho nezajímá a fertig. Zákon řekl zaplatit a pak vymáhat a tak se podle toho jede. Tečka.
Aspoň vidíme, kam jsme se to zas dostali x_x
Poukazoval jsem jen na to, že jiná páka, než média na to, aby úřad zkoumal pravdu, snad není.
Pravda je čím dál absurdnější a nepodstatná fraška, systém snad možná zajímají jen příjmy, jak to dle některých indicií může vypadat, ale určitě to tak nebude :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Přituhuje

Příspěvek od driver »

Honza42 píše:Jde o princip. A já fakt nepoznám na dopisu v Japonštině, jestli ho psal orgán státní nebo ten mezi nohama.
Ty ale asi budeš vizonář.
Navážet se do postiženého, že je idiot, je nemístné. Skutečným idiotem je státní správa dotyčné země. Zajímalo by mne, kdyby to postižený hnal nakonec přes nějaký soud pro lidská práva a pod.
Kamaráde, podívej se do historie. Mnozí hrdinové z historie byli oceněni nebo zproštěni viny až po smrti. Exekutoři jsou tak rychlí, že i kdyby to bylo za 5 let, tak je to už sakra pozdě. :-t
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět