Přituhuje

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Kolega se včera vrátil z cest po SK a nepotkal žádný radar. Frcko asi měsíc před volbama hraje hodného a po volbách to Kaliňák rozjede na plné pecky :)
Btw: na A-SK hranicích jej změřila POLIZEI (105 na 80) a dostal likvidačních 20€ pokutu. Co by na to řekl ten dement Ťok?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Přituhuje

Příspěvek od vonkreuz »

Vždyť to mají na předvolebních bilboardech "Chránime Slovensko". Tak musí plnit aspoň tyhle předvolební sliby než přidat do školství a zdravotnictví. Represe je snažší než přidat sestrám a učitelum, protože čím víc lidí v nemocnicích umře, tím menší musí vyplácet soc. dávky a duchodky a čím míň dá na školství, tím větší odevzdanci budou učit a tím víc tupcu, který uvěří politickým slibum, poleze ze škol. Btw. svokra po celožitovní práci jako zdrav. sestra má výměr star. duchodu 280€, kdyby neměla tři děcka, je to ještě míň. :ymsick:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

280 není mnoho :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Přituhuje

Příspěvek od honziss »

vonkreuz píše:Vždyť to mají na předvolebních bilboardech "Chránime Slovensko". Tak musí plnit aspoň tyhle předvolební sliby než přidat do školství a zdravotnictví. Represe je snažší než přidat sestrám a učitelum, protože čím víc lidí v nemocnicích umře, tím menší musí vyplácet soc. dávky a duchodky a čím míň dá na školství, tím větší odevzdanci budou učit a tím víc tupcu, který uvěří politickým slibum, poleze ze škol. Btw. svokra po celožitovní práci jako zdrav. sestra má výměr star. duchodu 280€, kdyby neměla tři děcka, je to ještě míň. :ymsick:
Trochu OT: na tom skolstvi by mela SR maknout, posledni roky tam ta kvalita viditelne upada. Minuly tyden jsem instaloval zarizeni na uni v blave a prislo mi, ze nekteri by nemeli mit narok ani na prukazku do knihovny, natoz titul. Kolegu zas tento tyden rozsekali tim, kdyz prijede instalovat stanici na demi vodu, ze vubec chce pripojeni na normalni vodu, mysleli, ze ta voda se v tom bude vyrabet! =))
Naposledy upravil(a) honziss dne čtv 28 led 13:42, celkem upraveno 1 x.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

SK je celkově jinde...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Přituhuje

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:SK je celkově jinde...
kvalita lidi a technologii v prumyslu je podobna jako v cr, spis zalezi na materske firme a jejich standardech. Ale skolstvi na urovni VS je proti CR o parnik jinde. Spousta lidi jim zdrha uz studovat jinam o kvalitnich absolventech nemluve. Myslim ze na to postupem casu dojedou..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Kvalita technologií možná, ale kvalita lidí určitě ne. A má to samozřejmě souvislost s tím školstvím...ale není to záležitost posledního měsíce, ale již několika let. A tak se to logicky projevuje na lidech.
Navštěvuji tam většinou průmyslové podniky od malých až po velké, mám bohaté zkušenosti s tamní policií (ne tou dopravní) a justicí... Děkuji, ale v CZ jsme o několik levelů jinde, i když ani tady to není zn. ideál.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

Ten Ťok je fakt idiot! On fakt věří tomu, že je to o represích?
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/mi ... te-se-jak/
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne čtv 18 úno 15:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: řB: upraveno na odkaz z vlastní kuchyně
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Přituhuje

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Ten Ťok je fakt idiot! On fakt věří tomu, že je to o represích?
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/mi ... te-se-jak/
smutný je, že mu to asi zase projde :(
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Přituhuje

Příspěvek od řidičBOB »

ano, protože lůza tleská... Stačí odvysílat piráta v luxusním terénním Tiguanu a lůza se může posrat.
Jedna věc se Burešovi upřít nedá - má kolem sebe lidi (a tím vůbec nemyslím Ťoka), kteří mu umějí správně poradit, aby nakrmil kecama primitivnější část obyvatelstva. Bohužel, tato část dá dohromady cca 30%. Což je velmi smutné...
Já se třeba bavil včera s kolegou, při průjezdu Blankou, že bych dal Cestovateli Řád Bílého lva - za tu stavbu. On se hned do mne pustil, kolik to stálo a kolik si nakradli. Mě je ale fakt jedno, kolik to stálo a kolik si nakradli...což se ovšem zatím neprokázalo. Já, jako občan, který platí v Pze daně, jsem rád, že ta stavba vůbec existuje. Po odchodu Cestovatele se totiž v Pze neděje vůbec nic - ani pan Baleťák a ani K*nda nehodili na stůl žádný projekt, obchvat, cyklostezku - prostě nic. Na druhou stranu - ve státě, kde politická rozhodnutí dozoruje a stíhá policie, se ani nemohu divit, že starosta/primátor nepodepíše ani blbé natření plotu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět