Stránka 2 z 2
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Napsal: čtv 26 zář 11:42
od jerry
Aspoň už se nedělá mrtvej brouk, jako že je vše ok. I to je pokrok.
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Napsal: stř 03 čer 09:59
od jerry
Proč neplatí od počátku stejná pravidla jako pro cizince z jiných zemí?
https://www.garaz.cz/clanek/servis-legi ... _url_varCC
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Napsal: stř 03 čer 21:00
od Předseda
tvl asi protože největší válečný konflikt od 2SV... Jako kdyby ses pozastavil nad tím proč s tím nepřišli dřív, tak by se tomu dalo říct konstruktovní kritika (jakž takž), ale tohle si jen bouchnul do ukrajnců. Je ti líp?
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Napsal: čtv 04 čer 07:56
od Truck Daškam
Mě by zajímalo, jestli vzhledem k absenci TK se to nějak projevilo na nehodovosti, když je tak nesmírně TK důležitá
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Napsal: čtv 04 čer 07:59
od jerry
Předseda: Mělo by to platit pro všechny cizince z oblasti válečných konfliktů. Jinak je to systémový nesmysl protěžujicí jen určitý národ.