Kuna v motoru - vaše zážitky

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od řidičBOB »

To vím celkem přesně, protože jsme používali tehdy ještě CCS. Lehce pod 500t za rok.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Kolťák
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pon 16 říj 11:14

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od Kolťák »

Celý svazek ven? fůha, to už musela být v té době pálka, za kolik?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od řidičBOB »

Tuším, že necelých 50t za to chtěli :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od Kavis »

To je jeste sranda. Na soucasneho Craftera stoji hlavni svazek cca 230 bez dane a dodaci lhuta 4-6 mesicu s tim, ze cena se upresni az to bude vyrobene a muze z toho byt i 300...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od abgx1 »

Za 230k sa tam da celkom dlho hrat so spajkovacimi spojkami.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od Kavis »

Me poslednich 10 let auta zivi, byt dneska uz z trochu jine strany, od mala se v tom hrabu a tohle jsem jeste nevidel. Metr a pul toho svazku tam vubec nebylo, vsechny kabely od senzoru dpf pryc, vsechny kabely k cidlum abs pryc... Dokonce zkusila rozhryzat i vlnovec vyfuku. Uplne zmasakrovane auto. Nakonec jsme dva roky stareho Craftera po ohryzu kunou dali radsi do totalky, zrusila se objednavka toho svazku, prijela si pro to pomoc drogowa a bylo vyrizino :D
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od Lachende Bestien »

Čtvrt mega za svazek kabelů, to jsou předpokládám vyrobeny ze slitiny zlata, platiny a titanu s izolací posázenou rubíny a safíry. $-)
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1349
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od Arkis »

Normálního autoelektrikáře jste neoslovili? I kdyby jsi mu zaplatil 100 hodin za spojování drátů, tak jsi na zlomku ceny jen za origo svazek.

Ikdyž si dokážu představit, že se nikomu do toho nechtělo. Většinou jsou zabookovaní na X týdnů dopředu, takže takové nudné projekty většinou nepotřebují.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Kuna v motoru - vaše zážitky

Příspěvek od Kavis »

Ja jsem vyuceny autoelektrikar :D Ale tady se opravdu nebylo ceho chytit. Bylo to rozskubane komplet, nikdo netusil, co vede kam. Nicmene v tomhle pripade jsem se k tomu prichomejtl jako treti strana. Delam v pojistovne, mam na starosti smluvni servisy. Tohle v jednom v mem regionu skoncilo a majitel mi volal, at se na to prijedu podivat, ze jsem neco takoveho urcite nikdy nevidel a mel pravdu. Bylo pro vsechny strany jednodussi a pro nas i levnejsi hodit to do totalky, vydrazit to a mit to z krku. Na vymenu hlavniho svazku vw nema ani normu. Je tam "norma mistra" takze vlastne ani nikdo nedokazal vycislit kolik prace by to dalo, ale bylo jasne, ze hodne. Dodani svazku v nedohlednu a za granat, takze se ro radsi poslalo pryc a vsichni jsou spokojeni.
Odpovědět