Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Něco z těch nabízených dílů se prodalo, aktualizuju nabídku:

1. Nový / nepoužitý (v OEM krabici) šaltr (přehazovačka) SRAM XX1 pro max 50z (koupeno 2019) - řazení lankem, žádný e-tap!

2. Nový nepoužitý řetěz SRAM NX Eagle (12speed) v OEM krabičce (2 ks).

3. Nové nepoužité brzdové desky Shimano G03S resin (2 páry)

4. Brzdový kotouč Ashima ARO 08 (160mm) - nový, nepoužitý v OEM balení se šrouby.

5. Nové nepoužité sedlo Selle Italia Flite (bohužel ale ne Made in Italy, nýbrž Šmejd in Čajna).

Vše bez záruky, bez „papírů".

Cenu (ani minimální) neurčuju, nabídněte.

Prvotní kontakt tady skrz SZ.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Plus mám jeden zoufalý výkřik do tmy - jaxi stavím toho nového bajka, zápasím (marně) s trochu utíkajícími "tubeless" koly, neska po mnoha (jiných) pokusech sem ty kola (čerstvě nafučené na 4atm) vzal do vany doma: Ráfkama to nejde (= páska páskuje), ventilkama to nejde, ale obě utíkají (mikro bublinky na milionu míst) PLOŠNĚ skrz bočnice plášťů (Ritchey Z-max Shield, tubeless ready). Jemi sakra divné, že to to mlíko (směs NoTubes obyč a NoTubes Race) neucpalo, jsou to opravdu mikro dírky, ale milion jich je. Kura, čo s tým?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Ludvak
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: stř 26 dub 17:55

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Ludvak »

mattonecz píše: ned 11 čer 12:30
mattonecz píše: ned 11 čer 06:55 Ja si objednal toto: https://www.bikero.cz/focus-whistler-3- ... vid=513737
To staci na občasné projetí ne?

Prip. https://www.amuletbikes.cz/cs/p/amulet- ... 022-amulet
Nekdo nejaky tip které z těchto 2 spíše a proc?
Amulet, protože je dražší a ve větší slevě, takže je levnější. Za míň penež víc muziky. \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4004
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

pavproch píše: sob 17 čer 13:07 Plus mám jeden zoufalý výkřik do tmy - jaxi stavím toho nového bajka, zápasím (marně) s trochu utíkajícími "tubeless" koly, neska po mnoha (jiných) pokusech sem ty kola (čerstvě nafučené na 4atm) vzal do vany doma: Ráfkama to nejde (= páska páskuje), ventilkama to nejde, ale obě utíkají (mikro bublinky na milionu míst) PLOŠNĚ skrz bočnice plášťů (Ritchey Z-max Shield, tubeless ready). Jemi sakra divné, že to to mlíko (směs NoTubes obyč a NoTubes Race) neucpalo, jsou to opravdu mikro dírky, ale milion jich je. Kura, čo s tým?
foukat méně nez 4 atm, dát více mléka, pořádně se projet, ať se mléko rozlije.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Fčera odpo sem do obou kol dal trojnásobné množství mlíka (mix NoTubes obyč a NoTubes Race), pořádně je protočil a... do rána i přesto (částečně) utekly, zadní víc. Už sem se rozhodl - udělám radikální krok - mám doma ještě i jiné pláště, tak je tam zkusím nandat (stejné jako mám na stávajícím bajku a tam mi neucházejí ani trochu = Ritchey Zmax Evo dozadu a Schwalbe Thunder Burt dopředu). Uvidíme, stejně fčíl nemám s novým bajkem co dělat, bo čekám na ty grommety.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2441
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

jsem daval na cyklokrosku challenge baby limus, ne tubeless ready verzi a udelalo to presne tohle , ale po prvni projizdce se tech milion direk zalepilo a uz to nedela. akorat teda nefoukam na 4 atm😁
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3278
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mattonecz »

Ludvak píše: sob 17 čer 13:34
mattonecz píše: ned 11 čer 12:30
mattonecz píše: ned 11 čer 06:55 Ja si objednal toto: https://www.bikero.cz/focus-whistler-3- ... vid=513737
To staci na občasné projetí ne?

Prip. https://www.amuletbikes.cz/cs/p/amulet- ... 022-amulet
Nekdo nejaky tip které z těchto 2 spíše a proc?
Amulet, protože je dražší a ve větší slevě, takže je levnější. Za míň penež víc muziky. \m/
Koupil sem ho, ale za 20 :D druhy den sleva na 18. Moje klasika
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Brus píše: ned 18 čer 20:30 jsem daval na cyklokrosku challenge baby limus, ne tubeless ready verzi a udelalo to presne tohle , ale po prvni projizdce se tech milion direk zalepilo a uz to nedela. akorat teda nefoukam na 4 atm😁
Je to tak chce se to na tom projet.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Další aktualizace nabídky dílů na bajka (přidány další věci):

1. Nový / nepoužitý (v OEM krabici) šaltr (přehazovačka) SRAM XX1 pro max 50z (koupeno 2019) - řazení lankem, žádný e-tap!

2. Nový nepoužitý řetěz SRAM NX Eagle (12speed) v OEM krabičce (2 ks).

3. Nové nepoužité brzdové desky Shimano G03S resin (2 páry)

4. Brzdový kotouč Ashima ARO 08 (160mm) - nový, nepoužitý v OEM balení se šrouby.

5. Nové nepoužité sedlo Selle Italia Flite (bohužel ale ne Made in Italy, nýbrž Šmejd in Čajna).

6. Nová nepoužitá sedlovka Ritchey WCS Link - Blatte (Alu, průměr/délka: 27,2/400 mm) – koupil sem ji nedávno jako dočasný zdroj jednoho šroubu a kamenu, už mi ale z Ritchey (US) poslali náhradní, takže je opět kompletní (ale o jeden den sem nestihnul 14 dní na vrácení, no).

7. Středová ložiska BB30 (dia 42 mm x dia 30 mm a šířka 7 mm) 2 ks - nová, nepoužitá (originál Cannondale KR047)

8. Střed SRAM PressFit BB30 (dia 46 mm) pro rámy se šířkou středu až 92 mm - 1 ks, nový nepoužitý.

9. 2 ks nový nepoužitý plášť Ritchey Z-max Evo (29*2,1") s keflarovou patkou, tubeless ready, bohužel ale plošně utíkají, čili (asi) pro použití s duší.

10. 2 ks nový nepoužitý plášť Ritchey Z-max Evo SHIELD (29*2,1") s keflarovou patkou, tubeless ready, bohužel ale plošně utíkají, čili (asi) pro použití s duší.

Vše bez záruky, bez „papírů".

Cenu (ani minimální) neurčuju, nabídněte.

Prvotní kontakt tady skrz SZ.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Btw, na novém Scalpelu je stavba dokončena, fčera sem už i na něm chvíli yezdil kolem chalupy, potřebuju ešče ale pár věcí doladit, než ho vezmu na výlet. V prvé řadě šaltr - nechce sfiňa jedna chodit až na největší 12-kolo.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět