CB CH 10

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od řidičBOB »

jj, tu mám taky a taky spokojenost!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od bloody cardinal »

total offtopic, ale nedá mi to
Alex.. píše:... subaru mám dvě a už nikdy více..to je urban legend, že to jsou dobrá auta ...
nemůžu souhlasit, Subaru jezdí v mém okolí docela dost (Outbacky 3.0R a 2.5, jedna Impreza WRX STi a několik normal Imprez 2.0) a všichni je zbožňujou
KFL píše:... A mimo téma - doma jsme měli 4 roky Forestera a nenechám na něj dopustit.
souhlasím, otec taky nedá dopustit na svůj Outback

a moje příští auto bude taky Subaru :D
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: CB CH 10

Příspěvek od Alex.. »

bloody cardinal píše:total offtopic, ale nedá mi to
Alex.. píše:... subaru mám dvě a už nikdy více..to je urban legend, že to jsou dobrá auta ...
nemůžu souhlasit, Subaru jezdí v mém okolí docela dost (Outbacky 3.0R a 2.5, jedna Impreza WRX STi a několik normal Imprez 2.0) a všichni je zbožňujou
KFL píše:... A mimo téma - doma jsme měli 4 roky Forestera a nenechám na něj dopustit.
souhlasím, otec taky nedá dopustit na svůj Outback

a moje příští auto bude taky Subaru :D
nj.. klasičtí subaru onanisti, takových znám taky pár..buď v klidu..pro ně moje příspěvky nebyly :D
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: CB CH 10

Příspěvek od Alex.. »

řidičBOB píše:Alex: no, na A8 nám nešly ani Comety na střeše, takže to bude problém :D PAk Ti tedy zbývá už asi jenom ta patka/klema...ale když sundáš anténu, tak stejně tam zůstane.
Musíš proměřit, kolik máš prostoru v té loketce a podle toho vybrat staničku.
hmm..supr.. ale tu patku nechci :D
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: CB CH 10

Příspěvek od Alex.. »

Pawlik píše:Malou staničku.. Dělají se auto držáky na ručky, to by mohlo fungovat. A anténu na klemu na zadní dveře, to mají dost dobře vychytané právě Poláci, dělá se tam u nich verze v plastu, po které po demontáži zbude jenom flíček, že se to tam mylo jinak :) ale to pak chce ještě drátkem na dveře uzemnit, pokud chceš i dobře vysílat - na příjem je to fuk (ale vysílání je taky třeba, stačí vrknout "pánové, bacha, na výjezdu z Frýdku -Místku směrem na Olomouc stojí čerti" :) )
Jejda, hliník, že by LR? Moje jedno z nejméně oblíbených aut ze všeho, s čím jezdím (ačkoli musím uznat že jedno plus má - je Slávkuvzdorný. Ani kolega Slávek, který je antitechnik a antiřidič ho nedokázal polámat nebo uvařit - a to je co říct :) ).
nemáš náhodou fotku jak to vypadá? :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: CB CH 10

Příspěvek od mmira »

diskuzi o subaru prosim prenest do jemu urceneho vlakna
http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php ... 333#p43333
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: CB CH 10

Příspěvek od Alex.. »

řidičBOB píše:
Alex.. píše:hmm..supr.. ale tu patku nechci :D
Tak to máš asi problém :D
no to už mi bohužel, taky došlo :D :D
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: CB CH 10

Příspěvek od vasco »

Kde ty CBčka mají reproduktor? V tom mikrofonu? Je z toho něco slyšet? Nebo se to dá nějak napojit do audiosystému auta?
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: CB CH 10

Příspěvek od Deli »

Klucí a co tahle anténa: http://www.webareal.cz/autotruck/eshop/ ... -CB-GSM-FM ?

Podle Alexe.. prý dobré a mě by se to hodilo, že bych nemusel nic sundavat/nandavat a tak :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: CB CH 10

Příspěvek od Alex.. »

vasco píše:Kde ty CBčka mají reproduktor? V tom mikrofonu? Je z toho něco slyšet? Nebo se to dá nějak napojit do audiosystému auta?
já míval reprák zespodu CB a šlo to slyšet v pohodě..tuším, že to šlo připojit na audio, ale to bych asi ani nedělal
Odpovědět