Kterou trasu zvolit (vs. začátek prázdnin) ??

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Kterou trasu zvolit (vs. začátek prázdnin) ??

Příspěvek od driver »

Párkrát za rok možná.
Ale když jezdíš furt, tak máš větší stres ze sledování všech možných info kanálů, a že jich je, než z případné kolony.
Už se Ti stalo, že jsi poslouchal nějaké rádio, kde hulákali achtung stau! a přeplo se Ti to na jiné dopravní zpravodajství, (TP) kde hulákali 2x hlasitěji : STAU STAU STAU! :D
No nekleplo by tě z toho?
Už se mi o té znělce i zdá... Tyn dyn dyn dýýýýýýý :D
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3482
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Kterou trasu zvolit (vs. začátek prázdnin) ??

Příspěvek od honziss »

driver píše:Párkrát za rok možná.
Ale když jezdíš furt, tak máš větší stres ze sledování všech možných info kanálů, a že jich je, než z případné kolony.
Už se Ti stalo, že jsi poslouchal nějaké rádio, kde hulákali achtung stau! a přeplo se Ti to na jiné dopravní zpravodajství, (TP) kde hulákali 2x hlasitěji : STAU STAU STAU! :D
No nekleplo by tě z toho?
Už se mi o té znělce i zdá... Tyn dyn dyn dýýýýýýý :D
...a pak na to misto prijedes a zadna stau tam neni :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 439
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Kterou trasu zvolit (vs. začátek prázdnin) ??

Příspěvek od bojler »

Případně se přeslechneš, objedeš kolonu a při dalším hlášení ti dojde, že místo D1 je ta kolona na D5.
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Kterou trasu zvolit (vs. začátek prázdnin) ??

Příspěvek od Michal220 »

Oni nehulakaji Driver.To spíš máš nahlas radio.Pokud je kolona dlouhá tk i někdy rozblikaji na sjezdu před tím policejní auto.Pod 10km se kolony moc nehlásí páč je to běžná situace
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Kterou trasu zvolit (vs. začátek prázdnin) ??

Příspěvek od vonkreuz »

Ráno jsem jel na krátkou vycházku do Tater a řikal jsem si, jaký je fajn malý provoz. Cestou zpátky okolo třetí jsem potkal krokem jedoucí kolonu v protisměru od Hubové před Ružomberkom po Ivachnovu za Ružomberkom, krásných 18km. Když vezmu 20m na jedno auto, je to skoro tisícka aut.
A obchvat Ružomberka dálnicí se zase zpozdí, protože v kopcu za Ružomberkom, kudy měl vést tunel, se to hnulo. Proto se dálnice přetrasovává, již postavené piloty na místech vykoupených a zbouraných domu se budou bourat a bude se stavět znova.
Odpovědět