Nemrknu, moje diag od zkurwenýho čankajška to neumí. Ale dík za tip, tohle mě nenapadlo, s lambdama tam od jejich výměny (OEM lambda umřela, dal sem tam obě Delphi a DME BMW pořád hlásí nějaké poblémy s nima - prý to nerado mluví s čímkoli jiným než Bosch). Možná to je fuckt spolu souvisí, ta vysoká těplota se objevuje až od vyměny těch lambd (nebo si toho geront předtím nefšimnul).exBURN píše:I tak je to strašně moc. Prostě to blbě chladí olej nebo to je moc chudé mrkni přes OBD na lambdu.
S větrem ve vlasech....
Moderátor: řidičBOB
Re: S větrem ve vlasech....
Ty woe, jak je na pokecu Autorevue nepřátelská atmosféra, tak tam ale zaznělo možná opravdové BINGO!!!.
Stáří NENÍ pro sraby, ale já srab sem. A geront k tomu.