CB CH 10

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
mlaskac
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 25 črc 12:42

Re: CB CH 10

Příspěvek od mlaskac »

řidičBOB píše:1000cb nebo 1100cb??

mafel: nemyslím, že je to staničkou... CB10 se dá poslouchat buď odSQ nebo když ta číča z CCCP zmlkne. Ale jestli to chceš prubnout, mohu Ti půjčit TTI nebo Lafayette...
1100 proste ta druha nejnovejsi. uz to neresim. vzdy koupim 1-2 a pak skonci v garazi na policce :-))
mlaskac
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 25 črc 12:42

Re: CB CH 10

Příspěvek od mlaskac »

mafel píše:já měl na mysli TTI TCB-R2000
vyzkoušet to můžeme, ale jestli máš na ASQ přes den taky hlavně rušení, tak to asi opravdu bude povětrnostníma podmínkama a sluneční aktivitou - něco ve stylu
http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011090005
http://www.livingfuture.cz/clanek.php?articleID=10097
vsak tu 2000 mam je identicka s tti 1100 funkcema i asq. lisi se jen vnejsnim provedenim a samozrejem tim fw (ten lcd normalne ukazuje boot te stanice etc tj urcite svabem bude jinde) ale obvodama a citlivosti je (ma) byt shodna s 1100 zeptej se bri mezeru na rudne , k vyvoji te stanice prispeli .
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: CB CH 10

Příspěvek od Alex.. »

tak jsem dneska potkal nové MB S500 s CB anténou přidělanou na kufru mezi kufrem a zadním oknem..no a vypadalo to OK :D ..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od řidičBOB »

jo, já jednou v Brně viděl 550i také s anténou na kufru a taky OK :D :D :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mikicz
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: ned 03 črc 12:05

Re: CB CH 10

Příspěvek od mikicz »

mlaskac píše:uz to neresim. vzdy koupim 1-2 a pak skonci v garazi na policce :-))
kdybys mel za rozumnou cenu na prodej nejake CB z policky v garazi tak dej vedet. Uvazuju o nejake CB.

Mate nekdo zkusenost s "Lafayette ATENA"? Vypada celkem zajimave vybavena i cenove.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od řidičBOB »

Jestli to má ASQ, tak klidně to toho jdi. Lafayette mají velmi slušnou modulaci a tahle je i za slušné peníze.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
mlaskac
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 25 črc 12:42

Re: CB CH 10

Příspěvek od mlaskac »

mikicz píše:
mlaskac píše:uz to neresim. vzdy koupim 1-2 a pak skonci v garazi na policce :-))
kdybys mel za rozumnou cenu na prodej nejake CB z policky v garazi tak dej vedet. Uvazuju o nejake CB.

Mate nekdo zkusenost s "Lafayette ATENA"? Vypada celkem zajimave vybavena i cenove.
. tak si vyger s77, Albrecht AE 6890 CB, tti 1100 (2x), maxon gm , tu tti 2000 ti dam za 2000 je jeste rok v zaruce prece jenom stala 4 a nebyla nikde namontovana (jen jsem ji prikladal abych zjistil ze to proste neni kam dat) zlate stara auta ktera mela alespon jendu DIN pozici. tady neni NIC. uz ani sirenu a stroba nemam protoze neni kde to ovladat (nejde pouzit ani ten prostor pro flasky jako v passatu) pac je dvoustupnovej a dole je AMI a iPod :-(( dam ti k tomu i nejake anteny triflex, duoflex, celluar mini 33s. vetsinou jen rozbalene prilozene k autu a zase odlozene :-)

ceny budou opravdu rozumne v podstate na 50 procentech ceny, uz to asi nikdy nevyuziju. Co jsme v aute presli na CDMA stanice kere nepotrebuji vrtat tak jsme to neresil. a ten lulin mobilkom podal sam na sebe navrh na insolvenci :-((
prying
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 07 črc 20:43

Re: CB CH 10

Příspěvek od prying »

mlaskac: Dá se u té TTI 2000 nastavovat jas?
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: CB CH 10

Příspěvek od vasco »

Tak už jsem taky CB pozitivní. Dnes jsem dojel půl hodiny před zavíračkou do Vysilacky.com na D1, za 20 minut jsem odjel se stanicí, na kterou mi dali adaptér do zapalovače a k tomu magnetickou Omegu27.

http://www.vysilacky.com/581-anteny-cb- ... -mag/?pg=2

Zatím naprostá spokojenost...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: CB CH 10

Příspěvek od řidičBOB »

Toš vitaj do klubu :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět