To bude podobný, jako nedávno ten Mercedes jak jsme tu řešili...
A pak někde ještě autobus do šipky v levém pruhu, což mi hlava vůbec nebere - a díky těm retardérkům co používaj, úplně padá varianta zakrytého výhledu, kdy vozidlo před ním stihlo na poslední chvíli uhnout doprava
Řidiči, co to mají v ruce...
Moderátor: řidičBOB
- Truck Daškam
- Letec
- Příspěvky: 3463
- Registrován: pát 06 lis 22:10
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
Chápeš to?
- Truck Daškam
- Letec
- Příspěvky: 3463
- Registrován: pát 06 lis 22:10
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
Myslím že se psalo o Mercedesu, video jsem nezkoumal..Tak možná to bylo BMW. Myslím to video jak proběhlo nedávno
Chápeš to?
- Truck Daškam
- Letec
- Příspěvky: 3463
- Registrován: pát 06 lis 22:10
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
No to ne, tohle vůbec nechápu.
Ale mě se nedávno stalo (doufám, že to na kameře zůstalo), že daleko před koncem stoupáku mi to tam vyslala dodávka - a jak je už člověk zblblej středoproudařema, chtěl jsem ho neřešit, přejet si doprava a jet prostě dál stoupákem.
No a jak jsem měnil pruh, tak jsem se všiml, že tam stojí auto
Jako kdybych byl rychlejší, tak jsem ho smetl
Ale mě se nedávno stalo (doufám, že to na kameře zůstalo), že daleko před koncem stoupáku mi to tam vyslala dodávka - a jak je už člověk zblblej středoproudařema, chtěl jsem ho neřešit, přejet si doprava a jet prostě dál stoupákem.
No a jak jsem měnil pruh, tak jsem se všiml, že tam stojí auto
Chápeš to?