Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Vždyť oni ty výjimky občas kontrolují na výjezdu nebo rovnou na vjezdu pod Pyramidou….
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3596
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mattonecz »

M.Z. píše: čtv 02 dub 17:47
mattonecz píše: čtv 02 dub 10:48 meni to dost protoze bys v tom levym nemel co delat. me strasne serou lopaty v tunelech ktery tam nemaj co delat a jedou s kamionem v levym a jeste se lepej na vsechny pac spechaj aby je nechytli. to ti pak najednou misto svych 83 jedu klidne 65 a bavim se :ymhug:
To máš moc hezkou zábavu, ale třeba to s věkem přejde.
chlapi a obecne lidi se se starim spis zhorsuji
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

presne tak a s toho vypliva ze zenske a obecne nelidi se se starim spiz slepsuji to je logytske
"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3596
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mattonecz »

je fajn ze jednou za par mesicu dostanes vychazky a vyblejes se tu. tak zas priste
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

ten se s tím nesral
270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 29487
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

270kW
195kW
107kW
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 6246
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Jsem ráno hleděl, co to tam jsou za barevné čáry a vykácené nálety. Tušil jsem, že auto to vzalo přes chodník a muselo to být ostrý, bohužel až teď vím, že tam šly holky...

To zas bude voda na mlýn místním příznivcům radarů.
GTS 992
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
Vito 124
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 2065
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Takových otupělých hovad svištících obcí kilem a víc bo rovynka pyčo more se bohužel vyskytuje na můj vkus víc než dost, o předjíždění v podobných rychlostech v křižovatkách taky není nouze. Arogantní frustráti k tomu ještě přidají uřvaný a vybuchující výfuk, prostě lahödka. :ymapplause:
"Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest." J. A. K.
Každý den umírá po nárazu auta násilnou smrtí cca 3000 lidí - hlavně chodců, cyklistů a motorkářů.
Čím víc zbraní, tím větší mír!
CEO - Cheat Execrative Offender
Odpovědět