Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

tady je to 1:1 - kamioňák kokot jak dělo a ten, kdo si koupí Hjůndaje, nadosmrti kunda je:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2352
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Já to úplně asi nepoznám - ale v čase 0?:08 mu přidal nebo přibrzdil s tím kamionem? Snad po PČR prošetří a bude řešit i to.
Navíc teda nechápu, proč někdo jede tak, že ho předjede kamion. Já bejt v pozici řidiče Hyundaje, zahodím ŘP a půjdu někam potichu umřít...
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5508
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Já to teda na kokot body dávám 2:1 pro hjundajistu.

Prvně se plácá po okresce tak, že ho má 40t potřebu předjíždět.
Pak mu přidá při předjíždění. Imo kamčák nebrzdil, kabina se ani nehla...
A pak se ještě málem sám rozstřelí, protože místo toho, aby kulturně ubral, když vidí, že je kamioňák pičus, tak se radši cpe dál doleva a chytne trávník :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

No, já tedy jako nejhorší věc vnímám to vytlačování 40t kolosem ze silnice. To je naprosto mimo jakékoliv chápání a mělo by to být trestáno velmi tvrdě.
Že řidič hnůjdaje je kokoti nonplusultra, je fakt, který nikdo nepochybňuje
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2352
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

No, ale zase at klidně takovýho kripla co přidá vytlačí, než aby ohrozil úplně nevinný auto v protisměru.
Že ho pak nechtěl pustit před sebe je úplně logický - podobnou vysírku bych taky už nepustil

Bůh ví jak dlouho ho s tím korejecem sral a byl rád, že se ho zbavil
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Proč mne nepřekvapuje, že lopada z mixu schvaluje vytlačování že silnice. By mne zajímalo, jak by ti cvakala prdeli, kdyby to dement poslal do pole a tys skončil jako Lacina.
Prostě blbá lopata z mixu... BOŽE MŮJ!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
mlunovozík
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: ned 20 lis 16:59

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od mlunovozík »

Truck Daškam píše: pát 06 říj 19:05 No, ale zase at klidně takovýho kripla co přidá vytlačí, než aby ohrozil úplně nevinný auto v protisměru.
Že ho pak nechtěl pustit před sebe je úplně logický - podobnou vysírku bych taky už nepustil

Bůh ví jak dlouho ho s tím korejecem sral a byl rád, že se ho zbavil
Dávalo by to logiku, kdyby týden před incidentem utekla kamióňákovi s korejcem manželka. Ten strach, že mu ji korejec veze zpátky....
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5508
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

Hale to jo, ale ono je vytlačení a vytlačení... A na tom videu jsou právě hned dvě různý.
To druhý je prostě napíču, o něj se nepřu. Pokud ho nechtěl pouštět před sebe, tak prosím. Ale měl ho zablokovat hned a ne až když byl na úrovni návěsu...
Ale to první, těžko říct. Pokud se budu držet toho, že mu hnujdajista přidal a tím znemožnil dokončení manévru tak, jak byl naplánovanej, kamčák to doprava prostě už vzít "musel". Ve 40t nejde úplně hodit kotvu a mohlo tam už bejt něco v protisměru. No a pak je tak nějak karmicky lepší, když to odsere ten, co situaci spoluzavinil. Nehledě na výrazně nižší potenciální následky.

Mě se dneska taky pokoušelo vychovávat / vytlačovat nějaký pako a já jsem teda (taky) vyměkl. Potřeboval jsem zpravýho do levýho pruhu, v jedoucí koloně. Jak se jede po D1, před sjezdem na Budějovice. Tak jsem dal blinkr a vééélmi pomalu se tam začal sunout.
Vypasený prase v modré O3 preFL combi se rozhodlo, že mě jako nepustí. Tak se mi tam začal srát, ve chvíli kdy už jsem měl půlku auta v levým pruhu mi narval čumák až někam k Bsloupku.
Golf už má silniční lišeje opravdu mnoho, havarijní pojištění uhrazené, ale i přesto jsem usoudil, že to za ten telefonát a zdržení nestojí. Tak jsem ho teda nechal 8-x Ještěže nemám v autě kamery, bych to musel stříhat a dělat z toho mix na jůtjůb.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Jistě. Bavíme se o tom druhém jeho manévru. V tom prvním moc nebylo o čem, pokud se shodneme, že mu korejec přidával.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 458
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od PepaSFI »

já bych řek že nepřidal, jednak podle patníků a hlavně, na tom kamionu je vidět brzdový světlo. Prostě začal předjíždět a pak si nebyl jistej protože mu jely auta proti a nevěděl jestli to dokončit nebo to vzdát. Otázka je proč ten korejec jel pomaleji nebo kamion rychleji, do toho nevidíme a celkem vzato to není podstatný. Klidně to mohlo být i naopak, osobák mohl držet omezenou předepsanou rychlost a kamion byl prostě odvážnější, to asi nezjistíme. Bránění v předjíždění a tuplem takhle nebezpečně, to je prasárna nějtěžší, to je bez debat. No ale taky je poněkud nerozvážné pouštět se do něčeho, když před sebou mám očividně někoho kdo to tak úplně nemá pod kontrolou.
Odpovědět