S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Sem měl předsevzetí.... že budu yezdit (bez střechy) až do platnosti "zimní výbavy", splněno. A taky že ho pořádně zazimuju = plná nádrž N98 (ETBE = bez bio, dolitá až po víčko), kola dofouknout na 4atm ať nezešišatí a tak vůbec se o něj pěkně postarat... mno, a realita: stojí v garáži tak jaxem naposled přijel (čtvrt nádrže, kola nedofouknutá, bordel od bot na koberečku, špinavý.....) ... a už ho vytahovat nebudu, až zase na jaře. Tak mu aspoň popřeju dobrou noc, no. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

První krok k nové sezoně větru ve vlasech učiněn - neska sem m4Zlika píchnul na ctek. Sezona povinné zimní výbavy na horách už taky skončila, hned jaxe udělá líp (příští týden má bohužel zase mrznout a sněžit) tak sundám střechu a vyrazím. (+ pesimista ve mně - co všechno se na palubce rozsfítí až ho nastartuju).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3338
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Také jsem dobíjel baterku v miatě. Ale příští týden to ještě nebude, asi až po Velikonocích. Těším se moc.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od M.Z. »

Druhá půlka dubna, už doufám bude schůdnější a snad taky vyrazím pročechrat bujnou kštici ve větru :D

Auto natuněné a ještě jsem v něm ani neseděl.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Jenyk »

Proč nenecháte baterku na dobíječce celou zimu? Dělám to tak a žádná si nikdy nestěžovala. Samozřejmě předpoklad je, že dobíječky umí udržovací režim.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Já teda NATO nemám "koule" - mně stačí že už druhý den nechávám nabíjet baterku m4Zlika v garáži (= už brzo bude 100% a budu to moct zase vypnout) aniž bych byl u toho a celou dobu trnu aby to nezačalo hořet. Já bez dohledu normálně nenechávám ani mobil nebo noťas na nabíječce. Takže nechat to celou zimu na c-teku je pro (myšlenkově = pesimista) "no go".
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Jenyk »

Standardně mám na všech autech pro zábavu odpojovač baterie. Přijedu, odpojím baterku od auta a připojím ji na nabíječku. Dělám to automaticky, pokud vím, že nepojedu déle než týden.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Právě sem dostal (okamžitý) nápad - mělo scát, neščije, naopak tam sfítí slunko, těplo taky je = pojím a du (prvně letos) m4Zlikovat. Jupí!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Hurá! Vítr ve vlasech byl, křasná vyjížďka, při startu se rozsfítilo jen "increased battery discharge" (a po chvíli to zhaslo samo), žádný PaCh, žádný řidičský kiks, paráda. Fčíl má asi tři dny chcát, ale koncem týdne by to už zase mělo jít, sezona bez střechy je tady!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska mělo scát a ... sfítilo slunko = během cesty z prce sem dostal nápad... a fčíl sem se vrátil po m4Zlikování = křasných bezPaChových a bezkolizních 100 km skrz Beskydy. Paráda!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět