Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Zítra mám volno, slibujou sice po ránu kosu, ale bajkovatelno, snad to vyjde.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

S spd se mi to nestalo nikdy, ale strapy v kombinaci s barefootama jsem nedal.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

to asi zazil kazdy :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Lachende Bestien »

Netušil jsem, že tu jsou tak oddaní stoupenci pana Okamůry a jeho sekty, kteří na svou milovanou stranu myslí i při bykingu. :p
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

HondaMan píše: stř 27 říj 09:32 Miluju střídání kol. Na Xc jsem měl spd, na fatu platformy, na skládačce retro plechovogumové a na fixie mám strapy. Kdo jezdí asi už tuší. Ano. Uprostřed návse. Při sesedání. Před asi 20 lidmi... =))
Ja ted na konci sezony zkusil presednout z platform na crankbrothers naslapy a taky to bylo utrpeni. A to jsem 20 let spdcka jezdil..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno bajk byl, i dyž mě v noci lehce chytly záda v kříži, celou dobu co sem točil nohama sem o nich věděl, ale neprudily tak, že by se nedalo sedět na bajku. Asi sem to ale rozhýbal, fčíl je to už lepší (i bez prášků či mazání). Hurá.

Křasný výlet, na hřebenu spousta turistů, zřejmě se půl republiky rozhodlo strávit dlouhý víkend na horách. Dyž sem jel domů po cestě, tak taky nezvyklý prvoz a fšecko auta s RZ zdaleka. Zítra budu točit nohama zas, pokud teda záda.....

A neska sem byl několikrát upozorněn na nástrahy podzimního bajkování - pod napadaným listím nejsou vidět šutry a haluze, co se mě snaží shodit z bajka.... ale nelehnul sem ani raz i dyž to chvílem bylo taktak.... ufffff.

Jo, a rosničkám předpopičasí vyšlo nachlup, slibovali +4, slunečno a bezvětřo a bylo +4, slunečno, bezvětřo, ale v oudolích jinovatka, zato na kopci těpleji (i to slibovali).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

jsem jel radeji vcera: dily, tanecnice, ptacnice, santov.. na rijen krasne, docela teplo a hlavne nikde nikdo
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno sem zase točil nohama, ráno u nás doma bylo nezvykle těplo na konec října (+8), ale dole u vody stejně byla jinovatka. Fajný výlet až na Martiňák, kupodivu skoro bez tůristů, opět mě chtělo několik šutrů skrytých ve spadlém listí shodit z kola, nepovedlo se jim to... ufff.

Zítra bych chtěl zas a v neděli taky, to sem zvjedaff, jaxe staré opotřebené tělo bude tvářit na športík 4 dny po sobě....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Neska při (optické) kuntrole bajku po mytí hadicou s třískou sem přišel nato, že.... přední i zadní brzdový kotouč už sou v brzdné ploše krapet "papírové" (= tlouštka ne víc než milimetr, kotouč je myslím z 2mm plechu). Takže další úkol na zimu - nové kotouče (mám skladem....). Už fčíl sa toho bojím, že to bude potrat, bo 6 šroubků, co tam ten kotouč drží sem lepil Loctitem. Sem blb, příště už to lepit nebudu.....
Kotouče (vepředu Formula 160mm, vzadu Ashima 09 taky 160mm) teda vydržely 2 sezony = ca 100 výletů (část z nich fest bahenní koupele) a (myslím, že) čtvery desky. Nemůžu si stěžovat.
Neska, dyž sem před chvílí prohlížel bajka před zítřejším výletem, taxem to vyhodnotil, že ty kotouče (doufám) zítřejší výlet ještě dají (je sucho, není bago = brzdy nedostavají tak moc na prtel), ale po výletě zítra do toho gábnu a vyměním oba (i desky, bo stávající sou sice ne moc sjeté, ale díky nerovnoměrně sjetým kotoučům už nemají rovnou plochu). Snad ten loktajt pude povolit.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Vem pilnik nebo hrubej smirek, zabrus je aby zmizely rejhy a leskly plochy, proplachni cisticem brzd a dojezdi.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět