Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:To sem zvjedaff.... esli zítra ráno stanu a budu točit nohama
Tak jo, povedlo se... ráno sice bylo dost šedivo, ale taknějak to nevypadalo, že zachčije, taxem po snídani a kafi osedlal bajka a vyrazil dodýchávat. Sotva sem vyjell, taxem zistil, že jak nesfítí, tak je chladno a dyžem dojel na mokré po spršce, to mi na náladě nepřidalo, paxem se ale zažral do dodýchávání (čti krvavo před očima a tma v hlavě) a (dyž semi v závěrečném sjezdu směr dom) v hlavě zase rozsfítilo, taxem zistil že.... už zase sfítí slunko a že není ani zima a těplo, prostě je akoráth (na třičko kr. rukávec). Takže veskrze (pičasím) pozitivní výlet.

Blbé je, že sem neska (zase) nespal ani ň, takže tělo po fčerejšku vůbec neodpočalo, bolely nohy a vůbec (natož ochotně) se nechtěly točit. Ale zkousnul sem to a objel celou vytýčenou dvapůlhodinovou trasu.

Ve sjezdu z Tanečnice po hřebenu (starší pán na výletě zkopce pomalu a rozvážně, aby sebú někde neyebnul) mě dojel a přešůsoval nějaký mladý drak na bajku bez elektřiny .... tak nevím, esli bych s tím strachem z držkopádu ve sjezdech už ale neměl něco dělat .... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 447
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od PepaSFI »

ten strach z držkopádu, no asi jseš pořád víc řidič než cyklista. Prostě jen člověk co jede na kole. když vidím co ti pumpičkáři někdy dokážou, nad tím zůstává rozum stát. Že se chovají jak dobytek, ignorují i nejzákladnější pravidla, to je jedna stránka. Ale oni ignorují i vlastní pud sebezáchovy a kdyby to šlo, ignorovali by i fyziku. o což se někteří snaží. Někdy když vidím jak to některý valí z kopce, tam kde já brzdím a jedu rozvážně, protože tam není vidět, je tam špatný povrch, voda, listí, tak nezbývá než doufat že pitomec vyletí někam do rokle a zmizí v kopřivách abych ho nemusel ještě zachraňovat, debila jednoho.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Pepa: kolik Ti je? Pp tu už několikrát popisoval, že ve sjezdech jezdí velmi rozvážně...

Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

To sem zvjedaff, jak zítra - předpopičasí je optimistisch, výhled z wokna pesimistisch (před chvílí fest scalo). Ráno halt bude moudřejší neška.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 447
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od PepaSFI »

HondaMan: no dyť právě proto píšu že je asi víc řidič než cyklista, že jede rozvážně a nechce si nabít hubu. Cyklista má cyklosedlem uskřípnutej mozek a prostě to tam pustí a neřeší.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Sem fprci zavelel pondělí dovolená, takže mám před sebou 4 dny off, minimálně so+ne má být křasně baboleto, snad to vyjde s točením nohama proti kopci, plán na zítra v hlavě je. Kéžby.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:so+ne má být křasně baboleto
Vyšlo to, tělo neprotestovalo, točil sem nohama proti kopcu, fajny výlet v masivu Radhoště nahoru/dolů/doleva/doprava.

Akoráth to baboleto sa nekonalo (a nekoná), na sobotu slibovali až 10 hodin slunka a od večera celou noc, celé ráno i fčíl je tam šedivo, vzhledově podzimně. Zase ale tím, že zůstalo zataženo bylo ráno těpleji než předpopičali = letní SPD botky (s tlustýma fuseklema), křaťasy a zimní triko dl. rukávec byly akoráth.

Na zítra předpopičají taky jasno a poránu krapet chladněji - uvidíme ráno, esli to ještě zase bude na ty křaťasy. Plán na zítra v hlavě je.

Sem tu onehdá spal (poté, co sem pojezdil všechny letošní cíle výletů), že enem dodýchávám sezonu, mno, neska to teda dýchací bylo fest (dvě extra stojky, ale první sem vyjel 26/50 jen se dvěma zastaveníma, druhou sem musel přes bordel po vytěženém kůroffci kus tlačit proti kopcu.

A nikoho sem nikde nepotkal, akoráth sem se v jednu chvíli málem pos.al strachy, vysoko v lese, daleko od civilizace kousek ode mně pytlák (s lístkem? - neviděl sem ho) vystřelil na něco (asi ne na mě) z brokovnice, rána to byla fest, já si málem uštíp do kalhot a už už sem chtěl začít řvát z plných plic "nicht schiesen, sou tady lidi". Ufffff.

Bajk po výletě umytý hadicou s třískou, počkám, až z něj steče voda a du měnit řetázku, letos už (dle blbníku) bylo 45 výletů = třetí řetázka to má za sebou. Amen.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak řetázka vyměněná (s těma rychlospojkama, co k tomu dávají je to opravdu klik-klik-hotovo), bajk namazaný a projetý, redy na zítra. Pičasí má být ok, fčíl ešče aby tělo bylo zítra taky redy.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Jsme při posledním ježdění na motorce objevil ještě potenciálně nebezpečnějšího účastníka silničního provozu než cyklistu :) , jsou to lidi na kolečkových lyžích. Poloviční rychlost než cyklisté a přitom potřebují dvakrát tolik místa a když bruslí tak prakticky celý jízdní pruh. Jsem se musel všem cyklistům vnitřně omluvit. Tak nějak jsem nečekal, že je ještě někdo trumfne. Aspoň, že v tý poslední skupince lyžařů byly samý pěkný holky...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět