Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od řidičBOB »

Jj, ale jsou asi v akci, protože je mrdaj všude!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Honza42 »

Ujel, nebo o nehodě vůbec nevěděl ?
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Duke_Luke »

M.Z. píše:Ty zelené kokotiny jsou super, prakticky eliminují jakýkoliv prostor pro manévrování, zbývá jen brzdit a čekat náraz.
To som si klepal po cele,ako toto mozu davat na cestu. Hlavne, ze kopa ludi odsudzuje stromy okolo ciest, tak teraz natrieskali prekazkovu drahu rovno na cestu. Ja len cumim, ci toto vobec dovoluju nejake bezpecnostne normy? :-o co by si sa v krizovatke mohol uhnut, tak sa na tom zabijes :ymapplause:
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Lachende Bestien »

Ale pánové, takovou neinformovanost bych zde neočekával.
Umístěním těchto velmi užitečných překážek na silnici dochází k redukci závažného problému takto geniálně upravených, zlatem a drahým kamením podkládaných českých silnic - jejich přílišné šířky.
Nebozí řidiči jsou totiž pak zmatení a dezorientovaní tolika možnostmi ve volbě jízdního pruhu, protože i každé malé dítě ví, že nejlepší je jeden pruh v každém směru a pokud možno co nejužší, nebo přinejmenším co chvíli zúžený mimořádně promyšleně umístěnými a ohromně přínosnými dopravními stavbami.
Rozšíření zabíjí! 8-x
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2287
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Ty zelené kokotiny (baliseta mimochodem) se daj v klidu přejet. Je to měkkej plast... Teda na motorce bohužel ne.
Ono by to nutný nebylo dávat, když si ale každej s vodorovným značením vytírá prdel.... Viz nájezdy při koloně - místo toho aby každej jel svým pruhem, tak tam jezdí různě přes šrafování, cpou se do kolony zbytečně brzo.... A nejvíc týká motorkářů, ti snad maj za povinnost jezdit po šrafování - ale baliseta jim v tom stejně nezabrání
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2287
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Ze stránky Doprava On-line...

Pokud jedete z Kutné Hory po 126 směr Zruč nad Sázavou, dostanete se do opravovaného úseku, kde zhruba uprostřed, je přikázaný směr jízdy vpravo a před semaforem značka, oznamující jednosměrný provoz. Nejen tahle řidička se v klidu a bez zaváhání rozjela proti semaforu a stojící koloně vozidel. Za ní, další dvě auta, která však rychle odcouvala a vydala se po dovysvětlení správným směrem. Tato řidička, však couvat nemohla, protože to prostě neumí a pán stojící u vozidla jí otevřeným oknem točil volantem tak, aby těch cca 25metrů odcouvala. Zajímalo by mě, jak může někdo řídit vozidlo, aniž by ho uměl ovládat. Kdyby tam ten ochotný a hodný pán nebyl..... ne, mě opravdu netrápí rychlost na silnici, pokud někdo auto ovládá, ale naprosto nechápu, jak na ní může vyjet někdo, kdo přehlídne přikázaný směr jízdy, zákaz vjezdu a neumí couvat.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Brus »

to mi připomnělo historku asi 15let zpátky v Albánii na nějaké klikaté opravované silniččce, kde jsem couval s X5, protože paní, co tam s ní jela to prostě nedokázala :D
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16356
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od pavproch »

Neska byly / jsou asi skvrny na slunci nebo kýho šlaka - sem byl na otočku v Ově a po cestě mi 3x nedali přednost, resp. to poslali z pomalýho do rychlýho (kde sem byl) aniž byse podívali. Asi to ďusno, co je neska venku.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2287
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Truck Daškam »

Brus: To nemusíš tak daleko, to je i tady. Není to tak dlouho co jsem litoval, že jsem po paní chtěl aby mi uhla s Transporterem - když se asi po třetí při couvání rovnala jízdou dopředu, viděl jsem jak honí zrcátka....

Nebo úzká silnice, v protisměru SUV.... Paní si myslí že se nevejdem - tak místo toho aby zajela ke kraji, tak přede mnou zastaví půl metru od kraje a skutečně se tím pádem nevejdem...
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Stepan »

M.Z. píše:Ty zelené kokotiny jsou super, prakticky eliminují jakýkoliv prostor pro manévrování, zbývá jen brzdit a čekat náraz.
Přitom jsou úplně k hovnu, skutečnej střelec se vejde mezi ně a poseroutky zastaví už ta plná čára B-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět