V6 diesel vs Praha

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od řidičBOB »

mi by vadily dneska asi bi-xenony...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od Stepan »

oni si nepamatujou mě, já si pamatuju je

jooo, pane, projet by se chtěl každej
tak běžte do hajzlu B-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od ctrl_j »

Poridit vykonnejsi LC neni problem, ale musi se nakupovat u Ivana https://www.toyota.ru/new-cars/land-cruiser-prado/
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od retron »

tak v Imofe zrovna se zapůjčením problém není, ale když se člověk sveze s %%- už mu obyč verze přijdou o ničem a to hlavně podvozkově, výkon se tak nějak očekává :D
Stelvio má trochu dotaženější interiér tak by mohlo sedět, ale podvozek jak je vyšší je paradoxně trvrdší.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:oni si nepamatujou mě, já si pamatuju je

jooo, pane, projet by se chtěl každej
tak běžte do hajzlu B-)
Kdo konkretne te vylil? :D Ja s nima mam supr zkusenost, stejne tak lexus praha, nejlepsi prodejci s kterejma jsem spolupracoval a ze jsem za poslednich 10 let videl ledaco pri my frekvenci stridani aut a sirokym vyberu :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od Stepan »

jméno bych musel hledat, ale prdel je, že se to bylo po emailový komunikaci, že přijdu na testovačku 8-x
Tak jsme se domluvili a jak jsem přijel, tak jsem odjel =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od janjan »

řidičBOB píše:mi by vadily dneska asi bi-xenony...
hlavně jsou bi-xenony a bi-xenony. Pořád jsou takové, na které LEDky nestačí, ale ty v Alfách to rozhodně nejsou...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od honziss »

janjan píše:
řidičBOB píše:mi by vadily dneska asi bi-xenony...
hlavně jsou bi-xenony a bi-xenony. Pořád jsou takové, na které LEDky nestačí, ale ty v Alfách to rozhodně nejsou...
Ja mel v giulii ty silnejsi bixenony a bylo to uplne v pohode, vykon slusnej, akorat proti matrix a standardnim bi-led svetlum co mam ted byly takovy lehce nazloutly. Stejna tak bixenony v 1er F20, taky brutalni vykon. Oproti tomu led v cupre byly bida.

Co na giulii naopak prilis nefungovalo, byly automaticky dalkovy svetla, s tim se nedalo jezdit, furt to vypadalo ze na nekoho jenom blikam + navic nelogicky ovladani. V GSu je vypinam jen kdyz je husta mlha nebo snezeni a fungujou dobre.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
lambdamen
Autoškolák
Příspěvky: 74
Registrován: ned 03 bře 08:10

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od lambdamen »

DIscovery jsem kupoval skladovku v listopadu 2018 ještě s V6 benzínem. Dobré auto, můžu doporučit. Ten čtyřválec bych do toho nechtěl, naftu jen pokud bych jezdil přes půl Evropy. XC90 jsem měl taky v hledáčku, ale vyřadil jsem ho kvůli motorům. Dál jsem koukal na Q7, ale přijde mi prostě ošklivá a bezcharakterní. Land Cruiser je humpoláckej a má velmi nešikovně složenou třetí řadu sedadel do boků auta. Potřeboval jsem 7 sedadel. Disco je po dvou měsících a 4000 najetých km super.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: V6 diesel vs Praha

Příspěvek od honziss »

lambdamen píše:DIscovery jsem kupoval skladovku v listopadu 2018 ještě s V6 benzínem. Dobré auto, můžu doporučit. Ten čtyřválec bych do toho nechtěl, naftu jen pokud bych jezdil přes půl Evropy. XC90 jsem měl taky v hledáčku, ale vyřadil jsem ho kvůli motorům. Dál jsem koukal na Q7, ale přijde mi prostě ošklivá a bezcharakterní. Land Cruiser je humpoláckej a má velmi nešikovně složenou třetí řadu sedadel do boků auta. Potřeboval jsem 7 sedadel. Disco je po dvou měsících a 4000 najetých km super.
Diky, disco se mi libi od malicka, ale s R4 benzinem to podle vseho nejede a zere, V6 benzin se ted ani koupit neda a V6 nafta vychazi draho + je to auto uz hodne velky, stejne tak XC90. Ja nepotrebuju 7 mist, jen by se mi hodil vetsi kufr nez ted (475l) a zadni sedacky deleny na 3ks + svislejsi viko kufru kdyz chci dat dovnitr bike. A ano LC200 ma sedacky dementne vyklapeci do strany, ale to je stejne auto mimo moji ligu.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět