Benzina paliva

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Benzina paliva

Příspěvek od driver »

To je marné, debilovi to nevysvětlíš.
Kde tankuješ artickou naftu?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Benzina paliva

Příspěvek od jerry »

driver: Hele brzdi, husy jsme spolu nepásli. Já napsal svůj názor, Bully mi odpověděl. O tvé úrovni svědčí, že reaguješ urážkami. Již delší dobu pozoruji tvůj styl vyjadřování a překotné zkratkovité myšlení. Asi tě zklamu, ale ač bys rád, velký myslitel nejsi.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Benzina paliva

Příspěvek od driver »

Nejedná se o urážku nýbrž o poklonu, stupeň mentální úrovně pacienta má i horší úrovně, jak už víš.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Lachende Bestien »

Spořivým provozovatelům sazometů neradno příliš zesměšňovat jejich voňavé miláčky f tdíčku.
Na to totiž zhusta reagují metáním verbálních exkrementů, od kterých se ovšem nakonec nejvíce umažou sami. :(|)

Btw. v minulosti jsem u většiny dieselových aut (pokud jsem si toho všiml) zaznamenal mírné zahnutí koncovky výfaku směrem k zemi. Nepovažoval jsem to za nějaký "standard" nebo zákonné nařízení, ale přece jen mě před pár dny nepříjemně (na kole vnitřní okruh ventilace nezapneš) překvapily u nějaké olympionické kvé sedmy ftdíčku 2 koncofky (byť mírně) zahnuté nahoru - jel možná i kvůli provozu relativně pomalu, takže mi smrděl "pod nosem" na můj vkus člověka s astmatickými omezeními příliš dlouho.

Je třeba zainvestovat do kvalitního respirátoru. To sice zase ne až tak kvůli zánovních aut s fungujícími filtry, jenže ty jsou v SM kraji těžce v menšině.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Benzina paliva

Příspěvek od mattonecz »

taky mně fascinuje jak nejnovější Q7 TDI, kde bude nejmodernější naftovej motor, strašlivě smrdí. fakt humus za jakýmkoliv tdi jet :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Benzina paliva

Příspěvek od retron »

no neboj, oni Ti tu napíšou, že to je čistější než tvůj turbobenzín a podívej se na začouzenej výfuk :D
Uživatelský avatar
Bully
Řidič začátečník
Příspěvky: 124
Registrován: úte 24 lis 00:36

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Bully »

Uvědomujete si, pánové, že tady plácáte kraviny na úplně jiné téma?
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Benzina paliva

Příspěvek od mattonecz »

mas pravdu. k Verva nafte, O2 TDI s tim vzdy jela citelne lip a startovala mnohem rychleji. To ale bylo dano castecne tim, ze mama do toho lije kde jakou co nejlevnejsi sracku a ja se to takhle snazil zachranovat..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Benzina paliva

Příspěvek od jerry »

driver píše:Nejedná se o urážku nýbrž o poklonu, stupeň mentální úrovně pacienta má i horší úrovně, jak už víš.
Ty vůbec nechápeš, o co jde. Kdybys napsal jako Bully, že téma sem nepatří, tak to respektuji. Každý je někdy OT. Ale ty uboze urážíš. Chováš se tak, jak jsi zvyklý ve své sociální skupině, kde se pohybuješ. Mohu ti pouze doporučit, zkus se polepšit a nepiš překotně rychleji než myslíš. Přečti si zpětně některé tvé názory a pochopíš, co myslím. Nikdy není pozdě na sobě začít pracovat.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Benzina paliva

Příspěvek od oxik »

Včera jsem poprvé vzal obyč efektu místo vervy diesel a nějak jsem zatím nepoznal rozdíl :D
Odpovědět