Benzina paliva

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Benzina paliva

Příspěvek od HondaMan »

jerry píše: čtv 02 čer 21:27Aktuálně tady v Bavorsku Super za 1,95 EUR a Super E10 za 1,90 EUR. V sobotu jedu přes Železnou Rudu, tak jsem zvědavý, za kolik bude tam. Pokud by byl Natural za nějakých 45 Kč, tak to asi moc Němců nepřiláká. Dostanou za euro 24 Kč, možná ani ne, takže je to vyjde nastejno.
Proč by mělo něco někoho lákat? Proč by za EURo nedostali více než 24 Kč? Už jsi slyšel o platebních kartách? A o těch, kterýma se dá v zahraničí platit bez poplatků?

Pokud někdo jede XY km pro levnější naftu a pak zaplatí 2, 3, 5% bankovní poplatek, tak je...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Benzina paliva

Příspěvek od pavproch »

Benzina v RpR teda celou korunu osumdesát slevy daně do cen nepromítla, dyž sem na posled bral tak na stojanu svítilo 51,40, fčíl 50,60.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Benzina paliva

Příspěvek od jerry »

HondaMan píše: pát 03 čer 07:56
jerry píše: čtv 02 čer 21:27Aktuálně tady v Bavorsku Super za 1,95 EUR a Super E10 za 1,90 EUR. V sobotu jedu přes Železnou Rudu, tak jsem zvědavý, za kolik bude tam. Pokud by byl Natural za nějakých 45 Kč, tak to asi moc Němců nepřiláká. Dostanou za euro 24 Kč, možná ani ne, takže je to vyjde nastejno.
Proč by mělo něco někoho lákat? Proč by za EURo nedostali více než 24 Kč? Už jsi slyšel o platebních kartách? A o těch, kterýma se dá v zahraničí platit bez poplatků?

Pokud někdo jede XY km pro levnější naftu a pak zaplatí 2, 3, 5% bankovní poplatek, tak je...
Proč myslíš, že jsou v malé Železné Rudě 3 pumpy? Pro pár místních? :D A byl jsi někdy na bavorské vesnici? Tady platí většina pořád hotově na dřevo :D Žiješ ve své bublině, někdy z ní zkus vylézt, uvidíš jak žijí jiní lidé ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzina paliva

Příspěvek od řidičBOB »

Já i ve velké Praze raději Cash :-)
Nic mne nenasere víc, jako když platím u Gucciho kartou a na výpisu z účtu pak mám něco jako “luxury butique…”
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Benzina paliva

Příspěvek od jerry »

Tak jsem jel přes Železnou Rudu. V Bavorské Rudě Super za 1,87 EUR = cca 45,80 Kč. O 2 km dále v Železné Rudě u Benziny Natural 95 za 45,50 Kč. V Plzni potom Natural za 45,90 Kč. Ještě nikdy nebyl benzin v Německu a v Česku za stejnou cenu. Od června v Německu minimální hodinová mzda 12 EUR. Dorovnají se někdy i platy?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 758
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Shr3k »

Musíme hýbnout s produktivitou no. Automatizace, infrastruktura, vysoká přidaná hodnota...
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzina paliva

Příspěvek od řidičBOB »

Robin Oil Unhošť: NM i N95 za 43,60.
To je zatím nejmíň, co jsem viděl.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Předseda »

Polákům už vypršela ta snížená daň na PHM? Koukám na stránky https://www.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/ a průměr je 7,83 zl/litr. Rpzdíl cca 4 Kč, to takový výhra není.
Jsem měl za to, že to snižovali na půl roku od února, takže by to měli do konce července, ne?
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Benzina paliva

Příspěvek od HondaMan »

Ano, už plánují jak budou doplňovat jedničku na totemy, které končí 9,99zl.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Benzina paliva

Příspěvek od Předseda »

Jednoduše posuneš desetinnou čárku.

Ale jestli teď dobře koukám, tak krom Maďarska má Slovinsko benzín za 1,56 €.
Odpovědět