OMV Maxx motion paliva

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od pavproch »

Dám to semdle, i dyž to není o OMV.... neska zase ověření, toho, co sem tu už psal a myslím, že ne jednou- německý Aral Ultimate 102 = minimálně o litr menší spotřeba a navíc motor si jenom ševelí, skoro jako dvanáctiválec.... :x Kurwa, co to u nás prodávají za sračky?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od vonkreuz »

Kup si ve Francii pořádnej sud nebo hafo bandasek a dovez si domu do zásoby. :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jsem v poslední době "zkoumal" VIP paliva - Shell Diesel Nitro Flus; Maxx Motion diesel a Verva diesel. Zcela, dle mého subjektivního pohledu, resp. poslechu, se mi pro motor zdá jako nejpříznivější Želví Nitro. Přijde mi, že motor tolik nevibruje a neduní; hlučnost určitě nejmenší.
Z hlediska spotřeby jednoznačně Shell. Jsem z toho docela překvapený...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
marv
Řidič začátečník
Příspěvky: 129
Registrován: úte 22 lis 15:03

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od marv »

pavproch píše:Dám to semdle, i dyž to není o OMV.... neska zase ověření, toho, co sem tu už psal a myslím, že ne jednou- německý Aral Ultimate 102 = minimálně o litr menší spotřeba a navíc motor si jenom ševelí, skoro jako dvanáctiválec.... :x Kurwa, co to u nás prodávají za sračky?
O litr lepší než český Maxx 100 ?

Já jsem se dnes byl podívat na jednu z prvních rebrandovaných Lukoilek na MOL a celkem se mi tam líbilo. Pěkné prostředí, sortiment, toalety, ceny Lukoilu nechali (32,4 Kč za N95 na hlavním tahu v Praze, přičemž ONO teď má 31,5 a Prim 31,9) a přidali údajně aditivaci. Základní paliva EVO 95 a EVO Diesel "s aditivy" a příplatkové EVO 100 Plus (+1,9 Kč) a EVO Diesel Plus (+3,2 Kč).

Já jsem bral EVO 100 Plus za 34,3. V testech slovenské EVO 99 vycházelo hodně dobře, někde mezi standardníma dovozovýma 100kama v Česku a Aralem Ultimate 102. Složení zdánlivě lepší než Maxx a Verva a zároveň lepší mazivost než Ultimate. Někdy ho zkus. ;)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od pavproch »

LukOil ňa nasrál, že přestal prodávat BA98NA.... až potkám nějaký MoL, tak sa tam kuknu ...

Btw, vo Sverepci sem tam předefčírem nalil plnou Slovnaftového Racing 99+ a netváří sa to nijak špatně, srovnatelně s Vervou100 nebo MaxxMotion100....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od vonkreuz »

Alfa tuhle zimu nebude moc jezdit (doufám, když už jsem sehnal garáž), tak uvažuju, že co nejvíce vyjezdím benzín co je v nádrži a dám pulku nádrže s víceoktanovým benzínem. Stačí mi pulka nádrže, bo benzín potřebuji jen na ohřátí před přepnutím na LPG. Poslední 4 tankování jsem se snažil brát OMW Maxx100 nebo Benzina Verva100, takže klasický BA95 už v tanku, jak doufám moc nebude.
1, Doufám, že stále platí, že tyto víceoktanové benzíny jsou bez Burešo-sraček?
2, Mám před zimním oddychem dávat do nádrže i benzínový VIF?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od řidičBOB »

OMV určitě...ten vozej z Reichu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od pavproch »

pokud mě paměť neklame (a pokud sa něco nezměnilo od té doby, co sem se o to zajímal, tj cca 2-3 roky zpět) tak MaxxMotion100 a Verva 100 obsahovaly(hují) ETBE místo bureše
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od oxik »

A víte někdo, jak je to v současnosti s MM95? Jestli má cenu tankovat MM nebo stačí na OMW klasika..zatím beru jen MM, pokud je 100 tak beru 100, ale všude ho taky nemaj..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: OMV Maxx motion paliva

Příspěvek od řidičBOB »

krom prémiovek bere OMV PHM v CZ...jestli je maj pro sebe nějak speciálně upravené, je otázka. Já teď jezdím na Benzinu a jsem spokojenej - slušná cena a dlouhodobě velmi vysoká kvalita paliv.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět