Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvekod jarka » sob 19 úno 23:35

Smrťák: jo ještě jsem měl dopsat lehký veterán... A možná mám jen kliku ;)
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jarka
Letec

Příspěvekod Smrťák » sob 19 úno 23:36

Jenže staré káry vážily o stovky kilogramů méně
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Smrťák
Letec

Příspěvekod pjanda » sob 19 úno 23:41

jarka: Je smutne, ze malokdo si dnes vubec uvedomi, co dovede tunove auto s neuskrcenym dvoulitrem a adekvatnimi prevody. Dnes potrebujete 200 koni, abyste to same auto, ale o 50 % tezsi s delsimi prevody a Euro 5 rozhybal ke stejnym vykonum. A spotreba je pak dvojnasobna...

Je proto dobre si nekdy sjet s nejakym zachovalym autem doby nedavno minule, ktere tohle umelo. Jak samozrejme a prirozene zvlada i narocnou jizdu, i kdyz pro nic nebylo primarne stavene. Dnes ji nezvladaji ani auta pro ni stavena... Ale uz jsme z tematu, muzeme si to oddelit do debaty "Proc mam ve sve Fabii prevodovku pro Ferrari" ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
pjanda
Administrátor

Příspěvekod Smrťák » sob 19 úno 23:43

Lidé chtějí výbavu.35 elektromotorků,a bezpečnost. :-B Ale jaká je to bezpečnost,když z dnešních aut je hovno výhled???
Smrťák
Letec

Příspěvekod Caddy » ned 20 úno 00:01

s timhle musim souhlasit....dneska jsou nutnost parkovaci asistenty a je to super vybava...ovsem je to jen zachranovani toho ze z auta neni videt. U svych starsich kar zadny asistent nepotrebuju, protoze je videt ven a o aute je prehled. S mensim modernim autem nezaparkuju tam, kam poslu buicka s dloubanim v nose. Totez rejd. S Buickem zajedu jak s jesterkou, vykoubi kola tak, ze to az vypada jako chyba...otocim se s nim na normalni silnici najednou...zaitmco s novym opelem astra nestaci ctyrproudovka...atd. atd...

Ale alektromotorky chci taky :) uz sjem jedno auto prodal proto, ze me srala absence elektrickeho nastaveni sedacky v deseti smerech :D
Caddy
Letec

Příspěvekod Smrťák » ned 20 úno 00:06

Lenochu. **== **== **==
Smrťák
Letec

Příspěvekod Caddy » ned 20 úno 00:09

:D To neni jen o lenosti....ale hlavn eo otm, ze ty mechanicke systemy maji jiste kroky a moje idelani poloha vychazi samozrejme mezi ne...kdezto elektriku si muzes nastavit libovolne plynule klidne o milimetr... :)

A pak je dalsi vec, ze nektere mechanicke ovladace sedadel jsou bud o zlomeni ruky nebo jejich pouzivani za jizdy je vylozene hazard :)
Caddy
Letec

Příspěvekod Slawall » ned 20 úno 00:10

Když je štelování sedačky pomocí kolečka, tak si polohu sedačky taky nastavíš přesně jak chceš. Když je to pákou má to ty polohy jak píšeš.
2.016V 99kW
Slawall
Mistr volantu

Příspěvekod Smrťák » ned 20 úno 00:11

Pravý muž sedí na lavičce z tramvaje a třímá neseřiditelný dřevěný volant mozolnatou rukou :D
Smrťák
Letec

Příspěvekod Caddy » ned 20 úno 00:13

Slawall píše:Když je štelování sedačky pomocí kolečka, tak si polohu sedačky taky nastavíš přesně jak chceš. Když je to pákou má to ty polohy jak píšeš.

jojo, kolecko je lepsi kvuli plynulosti a taky ze se Ti nestane, aby operadlo vyletelo nekam, kam nechces :) Ale zase to je presne ten pripad, kdy si vetsinou zlames ruku, jak je to tam blbe zastrceny :)
Caddy
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Nafta vs. Benzin