Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od řidičBOB »

M.Z. píše:investiční kára
No, to úplně nevím :-)
Každopádně auto to bylo hodně milé...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Vrooom »

Jeste me dost prekvapuje jak je drahy stary audi S2, RS2 bych ocekaval, ale ze i S2?
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Jaggie »

retron píše:tak mě naopak přijde nic moc intr u C6 oproti C7
B8 S4 vs. RS4 je kua rozdíl a navíc rozšířený bodykit
C6 je jeste z ery, kdy se na komponentech az tak nesetrilo... C7 pouziva nezpocet tenkych dojebanych plastu uvnitr, jednu vec jsem si ale z C7 dal i ja....radici paka ma lepsi design
o tech interierovych detailech by se clovek mohl mrknout na Turka, kde se na materialech a provedeni v rannych rocnicich nesetrilo, pak uz to stoji za hovno taky, az zase uplne nejnovejsi modely jsou nekde jinde, to same C7... to je rada uplne na hovno
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Jaggie »

Snowman000 píše:Skus si pozriet B8 S4, bude lacnejsia ako RS4 a v realnom svete rychlejsia a je tu potencial vyzmykat z nej zaujimave cisla. Spotrebovo si ale nemaju moc co zavidiet, vid zdejsi test na AF.
A jedno male porovnanie...
jako kandidatka by to byla... cenove hodne prijatelne...
cca 1,4M JPY a najeto zase 50 tisic
velikost zav. prostoru se asi tak moc lisit nebude
https://www.carsensor.net/usedcar/detai ... #mainBlock
i pres svoji mensi postavu(181cm) mam trochu stisneny pocit na ridicove sedadle ve 4kove verzi B7... je to lepsi v B8?
S6 je uz cenove mimo.... cca 3M JPY... a je jich jak safranu...
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Snowman000 »

retron píše:tak mě naopak přijde nic moc intr u C6 oproti C7
B8 S4 vs. RS4 je kua rozdíl a navíc rozšířený bodykit
Nerozporujem ze RS4 je niekde inde motorom a dizajnovo, je to mnamka, ale ako daily? Tam mi viacej imponuje sleeper faktor S4 a to ze relativne lacno viem z nej vymacknut vykony RS4 ;;)
Jaggie píše: jako kandidatka by to byla... cenove hodne prijatelne...
cca 1,4M JPY a najeto zase 50 tisic
velikost zav. prostoru se asi tak moc lisit nebude
https://www.carsensor.net/usedcar/detai ... #mainBlock
i pres svoji mensi postavu(181cm) mam trochu stisneny pocit na ridicove sedadle ve 4kove verzi B7... je to lepsi v B8?
S6 je uz cenove mimo.... cca 3M JPY... a je jich jak safranu...
Ja som vyskovo na tom velmi podobne a sedi sa mi v nej teda idealne, fakt nizko (nizsie nez v byvalej M135i), nohy natiahnute a volant nie daleko od trupu a zaroven za mnou este dost miesta. Kufor to nema najvacsi, je trochu plytkejsi a bude mensi ako v A6, ale zatial sa mi nestalo ze by mi nestacil. Urcite odporucam ist to pozriet, interierovo je to este kvalitne a zarove on dost dalej ako B7 (kolega tu ma B7 a je to celkom dost rozdiel).
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Jaggie »

Snowman000 píše: Ja som vyskovo na tom velmi podobne a sedi sa mi v nej teda idealne, fakt nizko (nizsie nez v byvalej M135i), nohy natiahnute a volant nie daleko od trupu a zaroven za mnou este dost miesta. Kufor to nema najvacsi, je trochu plytkejsi a bude mensi ako v A6, ale zatial sa mi nestalo ze by mi nestacil. Urcite odporucam ist to pozriet, interierovo je to este kvalitne a zarove on dost dalej ako B7 (kolega tu ma B7 a je to celkom dost rozdiel).
ja mam tedka mista pro sebe vylozene tak akorat... vetsi clovek uz se tam nevleze... mozna mam trochu delsi nohy, takze v te 6tce se natahnu pri delsi ceste tak akorat... ale covece s tou S4 jsi mi nasadil brouka do hlavy poradneho...myslim, ze pred dalsi technickou to bude bud, a nebo
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Snowman000 »

Tak pre porovnanie...A4 ma len o 4 cm kratsi rozvor a dokonca viac miesta v predu :-?
Je tam krasne vidiet ale jak sa skratil predny previs...B7 mala 934mm...
A6:
Obrázek
A4:
Obrázek

No ja zas trosku kratke nohy.
Ja nad nou vazne rozmyslal, ale bola v tom case trochu mimo budget, najst ju bez celokoze je aj problem a odradzala ma spotreba. Myslim, ze aj miestny clen Weeper ju tu mal a tu spotrebu kritizoval a PJ tiez :-?

viewtopic.php?f=6&t=86&p=11153&hilit=audi#p11153

A potom prisla moznost kupit 3,2 FSI a bolo jasno.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Jaggie »

takze abych tomu rozumel dobre... je to tfsi ale turbo to neni...je to kompresor (supercharger), jo? turbo je asi mene rozezrane, co se spotreby tyce?
jinak ale vsechny ty nove mororizace co tedka davaji do audi pod oznacemi 3.0tfsi jsou turba, ne?
btw tu ridicovou sedacku budu muset kostnout, jak se tam vlezu
s vybavou problem nemam...vetsina Audi v Jap jsou vybaveny tusim nejakymi akcnimi balicky...pac naprosta vetsina jsou se stejnou vybavou... jedina vec me sere ze jen vyjimecne maji ACC.... skoro vsechny maji zakladni tempomat, co je skoda
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Snowman000 »

JJ tato S4 ma kompresor a ten si furt berie nieco z vykonu (a tym zvysuje spotrebu) na to aby pohanal sam seba, kde turbo si "zije" z vyfukovych plynov. Vstupuje do toho ale dost faktorov, ktore hovoria o vyslednej efektivite. Vo vysledku ale oboje si za ten vykon nechaju zaplatit vyssou spotrebou...
Nieco k rozdielom:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Duke_Luke »

Najlepsie mat aj kompresor aj turbo :D skoda,ze ten VW motor 1.4tfsi twincharger, co ma aj kompresor aj turbo, je tak kazovy. S tym by sa uz po nejakom tuningu jazdilo teda.
Odpovědět