Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od řidičBOB »

já si tam snad něco nalepím :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3229
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od mattonecz »

tak hlavne ze to ma klimu na kolecko a zakladni cudliky radia sou taky mechanicky, to mi prijde idealni :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od ctrl_j »

No tak treba pro me je to kolecko kvuli otocnemu, stranove nesoumernemu piktogramu z estetickych duvodu nepouzitelne.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16363
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od pavproch »

4x4, 272 NEfoukaných kobyl + 1715kg kerb = normální jízda 12 až 14, trošku sportovněji 15 až 16, foukané budou žrát ještě víc
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od řidičBOB »

tohle má 1527 kilo podle TP
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od driver »

mmira píše: jedinou kuraz, kterou jsem na to potreboval, bylo odolat vykrikum zeny, ze to s ni moc hazi a dela se ji spatne.
To je důvod, proč se vyrábí ty nemožné RS6, Brabus a jiné kombíky. Čím větší kára, tím méně je přetížení cítit. Když tu samou zatáčku nebo zrychlení dáš v nějaké A1 tak už při rozjezdu od baráku dostaneš info, že ještě jednou, a zvrací ;)
V těch větších autech to je znatelně lepší a není od věci, že se dozvídáš, že to je nemotorné, slabé a mohlo to být silnější :D
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5449
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Stepan »

ctrl_j: já stejně mačkám jenom na volantu, ale prostě mám čudlík a bob ne, heč :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od _sulcik_ »

driver píše:
mmira píše: jedinou kuraz, kterou jsem na to potreboval, bylo odolat vykrikum zeny, ze to s ni moc hazi a dela se ji spatne.
To je důvod, proč se vyrábí ty nemožné RS6, Brabus a jiné kombíky. Čím větší kára, tím méně je přetížení cítit. Když tu samou zatáčku nebo zrychlení dáš v nějaké A1 tak už při rozjezdu od baráku dostaneš info, že ještě jednou, a zvrací ;)
V těch větších autech to je znatelně lepší a není od věci, že se dozvídáš, že to je nemotorné, slabé a mohlo to být silnější :D
Velikost s tím nemá moc co dělat, spíš je to tím, že v těch malejch autech sedíš jako na hajzlu v sedačkách s nulovým bočním vedením a navíc ty městský auta maj stejně tvrdý pružiny jako jsou v propisce a poměrně vysoký těžiště, takže se to naklání jako Rossi při velký ceně :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Michal220 »

Nevěděl jsem že Bob má Rko.Prostě nejsem takový magor abych šel výrazně přes 10litru s OctouRs a nepočítám dálnici nebo serpentiny do kopce.Jen okresni silnice a nejlepe kde nikdo neni.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od driver »

_sulcik_ píše:
driver píše:
mmira píše: jedinou kuraz, kterou jsem na to potreboval, bylo odolat vykrikum zeny, ze to s ni moc hazi a dela se ji spatne.
To je důvod, proč se vyrábí ty nemožné RS6, Brabus a jiné kombíky. Čím větší kára, tím méně je přetížení cítit. Když tu samou zatáčku nebo zrychlení dáš v nějaké A1 tak už při rozjezdu od baráku dostaneš info, že ještě jednou, a zvrací ;)
V těch větších autech to je znatelně lepší a není od věci, že se dozvídáš, že to je nemotorné, slabé a mohlo to být silnější :D
Velikost s tím nemá moc co dělat, spíš je to tím, že v těch malejch autech sedíš jako na hajzlu v sedačkách s nulovým bočním vedením a navíc ty městský auta maj stejně tvrdý pružiny jako jsou v propisce a poměrně vysoký těžiště, takže se to naklání jako Rossi při velký ceně :D
Nesmysl. Kde jaké Polo má sedačky GTI / R jako koryta v F1 a lze je spustit až na zem a tvrdost podvozku je pěkně pitomá, protože to nemá DCC a musí to být stabilni i při Vmax, čili se to naklání asi tak, že téměř vůbec ;) A poslední Polo je totální masakr, to je po dlouhé době pokrok, který budou ostatní dohánět zase 1-2generace, a mnozí nemají nárok nikdy.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět