Benzín Ultra 95 vs. BA 95 Natural

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Danubit
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20 úno 21:03

Benzín Ultra 95 vs. BA 95 Natural

Příspěvek od Danubit »

Zdar lidi, při dnešních cenách benzínu si každý dobře zváží, co a za jakou cenu bude tankovat. Doteď jsem bral výhradně Shell a OMV,
ale nyní, když mám kartu Makro se nabízí poměrně výhodné tankování tam.
Umíte mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi prémiovám palivem Ultra 95 a obyčejným BA 95 Natural (oba od Uniperolu)
přikládám odkazy na obě paliva:
Ultra 95 http://www.unipetrol.cz/cs/nabidka-prod ... ra_95.html
BA 95 Natural http://www.unipetrol.cz/cs/nabidka-prod ... nziny.html

Přečetl jsem si, že Ultra 95 je aditivovaný, chrání proti korozi, "šetří" palivo. Prosil bych však ne komerční/ reklamní informace, ale informace od lidí, co s tím dělají nebo do toho trochu vidí. Který z těch dvou, kdybych si musel vybrat by jste mi doporučili a proč?
Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzín Ultra 95 vs. BA 95 Natural

Příspěvek od bloody cardinal »

Tohle by mě samotného taky zajímalo, občas Ultra 95 natankuju, ale nejsem si jist, zda to má nějaký efekt... možná kdyby to člověk tankoval v kuse několik měsíců, tak by to nějaký efekt mělo. Ale nijak víc do toho nevidím.

Ale někdo mi říkal, že FuelSave od Shellu vážně trochu sníží spotřebu, máš s ním nějaké zkušenosti? Já ne, ale taky by mě to zajímalo :)
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Danubit
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20 úno 21:03

Re: Benzín Ultra 95 vs. BA 95 Natural

Příspěvek od Danubit »

bloody cardinal píše:Tohle by mě samotného taky zajímalo, občas Ultra 95 natankuju, ale nejsem si jist, zda to má nějaký efekt... možná kdyby to člověk tankoval v kuse několik měsíců, tak by to nějaký efekt mělo. Ale nijak víc do toho nevidím.

Ale někdo mi říkal, že FuelSave od Shellu vážně trochu sníží spotřebu, máš s ním nějaké zkušenosti? Já ne, ale taky by mě to zajímalo :)
Ten Fuel Save údajně o něco sníží spotřebu, ale jestli je to nalné nádrži 20km, tak to je hodně. Osobně jsem to neměřil, protože každá jedna jízda je jiná, i podmínky jsou různé, těžko to ověřit.
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzín Ultra 95 vs. BA 95 Natural

Příspěvek od bloody cardinal »

tak podle marketingového oddělení Shellu to je litr na nádrži, což je u mě tak 13 km...
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: Benzín Ultra 95 vs. BA 95 Natural

Příspěvek od PeTr7650 »

mam druhou nadrz fuelsavu a proti obyc N95 z polska je spotreba o 10 procent vyssi. Jebat shell . .
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzín Ultra 95 vs. BA 95 Natural

Příspěvek od bloody cardinal »

Tak polsko prodává skutečný N95, ne biolihovou sračku, pokud se nemýlím
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Odpovědět