Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jarka »

Jako tyhle argumenty o špatný přístrojovce a budíkách vnímám, ale nedokážu pochopit... Dycky vybírám auto podle tabulek a většinou mi z toho vypadne něco co je většinou vzhledově nic moc, ale nakonec si k tomu vztah najdu :) .

Mě teď na sportíkovi čeká horní uložení, tak asi půjdu do originálu a zrovna s tím preventivně vyměním i přední ramena se silentblokama - jen teda ku.va se v tý suzuce snad po... dle toho co za to chtějí...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od M.Z. »

Kolik,kolik? :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jarka »

Komplet skoro 18t :( (a to je to ještě z raichu, bo silná koruna).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od M.Z. »

No jo, luxusní sportovní auta, jsou drahý koníček :)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

jerry píše: sob 18 úno 20:03 I designově se mi SSS i S1 líbí víc. Navíc mám jakýsi vnitřní blok proti korejským autům, nemá to odůvodnění, ale je to tam. Tak mě napadlo, S1 má klasickou ručku?
Rozumiem tomu bloku, ku korejcom, tez ho mam a nic mi pritom neurobili, len vzdy ked do nejakeho sadnem tak cosi neni tak jak by malo byt :-??
Jasne S1 ma klasicku rucku \m/
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jarka »

M.Z.: Nechce se mi no, ale na 145tkm si to asi zaslouží... Drahá mi říkala, jestli náhodou nechci už pořídit něco novějšího, že už je to takový rozhrkaný, ale já tak nějak doufám že mi aspoň ještě 10 let vydrží.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Proto výhledově koukám po náhradě, dokud jsou ještě slušné ojetiny na trhu ;) Nemusí to být hned, ale budou rapidně ubývat a nová auta jsou pro mě z řady důvodů neakceptovatelná. A peníze nejsou na prvním místě, i když ceny tedy jsou utržené z řetězu :( Mimochodem jezdím pravidelně tady v rajchu kolem autorizáku bmw a kde dřív stály desítky jahreswagen, tak se krčí 4-5 aut. Na dotaz odpovězeno, že lidi se aut moc nezbavují, moje dedukce tedy asi taky nekupují.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2550
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Vrooom »

Asi je hyundai fajn, obzvlášť na okresky. Dobrá recenze s porovnáním
https://www.corners.cz/blog/hyundai-i20 ... -nejlepsi/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Jj, můj výběr se rozšířil o i20N ;) Určitě bude zábavnější než S1, která bude rychlá, ale více neosobní, prostě taková klasika Audi. Pro Audi hraje 4WD, pro Swifta malá hmotnost, pro i20N samosvor a výfuk. Cenově nejlépe Swift, ale zase montáž samosvoru a chiptuning (ten stojí relativně pár euro). S1 a I20N by vyšly asi na stejné peníze. Pokud budu chtít S1 s malým nájezdem a historií, tak za to bude nová i20N. Naštěstí nespěchám a chci si ten výběr užít, to je na tom to nejlepší :)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2550
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Vrooom »

Podle té recenze to zní skvěle. Přijde mi že to funguje hned z výroby a nemusí se nic dodělávat, což mi je sympatické. Snad jen ta odolnost brzd a na tu by mohly stačit opletené hadice a lepší brzdovka :-)
Odpovědět