Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od M.Z. »

jerry píše: úte 18 dub 17:38 Tak jo, oželím 2 ze 4 kritérií a začnu intenzivně pátrat po S1 ;) V dobré kvalitě to bude asi přes 20 tis., lehké auto to také není, ale je výkonné, malé a navíc mě láká quattro, protože bývám skoro pořád na horách. Vzhledem k omezené nabídce a mojí náročnosti to bude hledání delší :D Už jen barvou, chci černou nebo stříbrnou. K tomu normální sedačky, ne ty příplatkové skořepiny.
super, jsem rád, že se nám tě povedlo, přivést na správnou víru :D Tak budeme s napětím očekávat další vývoj.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Snowman000 píše: úte 18 dub 19:05 Ja uz poslal Pandu do sveta a snad v najblizsich dnoch bude nahrada, ktoru ale budem musiet z danovo optimalizacnych dovodov pouzivat minimalne rok a snad nasledne pride na S1 cas aj u mna (ak si nejakym zazrakom nezamilujem DSG b-( ).
Tak to jsem zvědavý, co to bude? Jinak jsem četl reportáž z představení S1 a audi technici byli smutní, že se jim tam prostorově nevešel automat. A ve skupince novinářů zašumělo: Naštěstí :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše: úte 18 dub 19:05 Drzim palce, verim, ze naplni ocakavania :ymhug:

Ja uz poslal Pandu do sveta a snad v najblizsich dnoch bude nahrada, ktoru ale budem musiet z danovo optimalizacnych dovodov pouzivat minimalne rok a snad nasledne pride na S1 cas aj u mna (ak si nejakym zazrakom nezamilujem DSG b-( ).

Trochu sa len obavam, ze nakoniec budem musiet skoncit predsa len o triedu vyssie (GTI/R/Cupra) ak to budem chcet obhajit u Snehurky, kedze S1 je na rozdiel od A1 len 4 miestna :-??
NN, ty máš rok na to ji přesvědčit že 4 místna GT86 je praktické rodinné auto :D ...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše: stř 19 dub 11:29
Snowman000 píše: úte 18 dub 19:05 Drzim palce, verim, ze naplni ocakavania :ymhug:

Ja uz poslal Pandu do sveta a snad v najblizsich dnoch bude nahrada, ktoru ale budem musiet z danovo optimalizacnych dovodov pouzivat minimalne rok a snad nasledne pride na S1 cas aj u mna (ak si nejakym zazrakom nezamilujem DSG b-( ).

Trochu sa len obavam, ze nakoniec budem musiet skoncit predsa len o triedu vyssie (GTI/R/Cupra) ak to budem chcet obhajit u Snehurky, kedze S1 je na rozdiel od A1 len 4 miestna :-??
NN, ty máš rok na to ji přesvědčit že 4 místna GT86 je praktické rodinné auto :D ...
Ja jej hlavne vravim, ze v nej bude mega sexy, lepsie jak akekolvek pradlo, nebo saty :x :ymhug: \m/
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od M.Z. »

No a ještě když do toho vleze v sexy šatech...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

...a da prijazdovu cestu bokom...tak uz za seba fakt nerucim ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

Vim ze sa ti po to nechcelo ist na ukrainu, ale tato ponuka vyzera dost lakavo :x
https://auto.bazos.sk/inzerat/148834171 ... uattro.php
Ak by si potreboval nieco okolo S1 overit tak kludne otravuj cez SZ ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Díky. Když já si chci auto před koupí prohlédnout a vyzkoušet. A jet 700 km abych zjistil ano nebo ne? Na to už jsem příliš línej a při odpovědi ne bych byl i dost naštvanej :( Ale vypadá pěkně. I když tedy fotka umí zázraky. Jednou jsem jel se jel podívat na na fotce pěknou 330 Ci a už dvacet metrů od ní jsem dával zpátečku. Naštěstí to bylo v sousedství 50 km. Až najdu něco v rozumném okolí, tak se rád poradím v SZ ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

Uplne rozumiem, ale nemohol som neposlat. A hlavne podla popisu vyzeralo, ze bolo o nu starane, takze snad az taka :vrana: ako spominana 330ci by to byt nemusela.
Ja som zas opacny pripad, ja radsej pojdem kuknut aj 1000km daleko ako by som mal lutovat, ze som mu nedal sancu a utieklo mi medzi prstami :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od M.Z. »

jerry píše: úte 25 dub 10:20 Díky. Když já si chci auto před koupí prohlédnout a vyzkoušet. A jet 700 km abych zjistil ano nebo ne? Na to už jsem příliš línej a při odpovědi ne bych byl i dost naštvanej :( Ale vypadá pěkně. I když tedy fotka umí zázraky. Jednou jsem jel se jel podívat na na fotce pěknou 330 Ci a už dvacet metrů od ní jsem dával zpátečku. Naštěstí to bylo v sousedství 50 km. Až najdu něco v rozumném okolí, tak se rád poradím v SZ ;)
Já bych teda využil Snowmanovy ochoty, že by ti s tím píchnul. Přijde mi to hrozně limitující, se soustředit jen na okolí bydliště.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět