Rodinné auto do 150k

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
AdamMik
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21 úno 22:41

Rodinné auto do 150k

Příspěvek od AdamMik »

Zdravím všechny, potreboval bych poradit, jaké vybrat rodinne auto do 150k.
Nyni mame fabii sdi, nestezuju si, nic moc to nechce, ale narvat tak kocarek + zavazadla je problem 😁
Auto si urcite nechame na nejake popojizdky bez ditete, ale prave potrebujeme na delsi cestovani vetsi vuz.

Preferuju naftu, ale slusny benzin vemu taky ( najezd cca 30k za rok)
Budu rad za kazdou radu a zkusenost s danym modelem a motorizaci.Vim, ze to neni velky rozpocet, ale urcite poradite... zakladni servis nepocitan do rozpoctu.

Nejvetsi favorit
Mondeo r.v. 2008-2010 1.8 tdci 92kw (nejvetsi pracant motor, bez dpf, drazsi rozvody, ale jinak by zlobit nic nemelo?) - budu rad za zkusenosti mistnich motoristu 🙂
2.0 tdci urcite jede lepe, ale uz by mely vsechny mit dpfko, nebo?

Dale pak mensi - octavia 2 - tam asi sahat uz jen po benzinu ne? Neverim, ze takova naftova modla muze mit na budiku 200k km 🤷‍♂️, horsi kufr, jizdni vlastnosti, levnejsi dily?

Dival jsem se i po nejakych passatech b6 (1.9tdi) touranech (1.6 mpi - ani mpv se nebranim), ceed(1.6 gdi) , i30, rapid liftback (1.2tsi 77kw),...

Budu rád za případné tipy na jiné auta
Díky všem
Tvoja mama
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10 srp 17:17

Re: Rodinné auto do 150k

Příspěvek od Tvoja mama »

Mondeo je dobrá volba, ale ta bral bych radši tu 2.0 TDCI. Před rokem 2010 to nemělo DPF na některých trzích (ČR a další). Auta z Německa ho mají na 100%. Mám přístup do ETISu, takže když mi dáš VIN, tak můžu zjistí jestli to má DPF nebo ne.
Odpovědět