PHEV co může tahat a dokáže projet polňačku

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

PHEV co může tahat a dokáže projet polňačku

Příspěvek od evlo »

kuga 14.4kWh 1 019 900
tuscon 13.8kWh 899 990 - ale je to kurva hyundai
sportage 13.8kWh 1 100 000 - coz je proste tuscon, ale priplatek za to ze to neni hyundai a vpodstate furt hyundai
eclipse cross 13.8kWh 949 950 Kč

je ještě něco na trhu u nás? V té ceně cca do mega. Resp. s poklesem hodnoty v CZK kolem 0 když prodám jako roční. Tím je asi RAV4 out.

máte někdo info o reálné dostupnosti?

btw nemám nic proti hyundai autům, ale hyundai prodavači a autorizáky nechci navštěvovat, to by mě fakt museli dát cenu jako 600k za PHEV Tuscon a dodání za týden abych o tom uvažoval vůbec a i tak bych to asi nikdy do autorizáku nedal a radši prostě vzal 300 000 slevu za to, že nemám záruku.

Doplnění: ten tuscon mega hnusnej vevnitř, jsem si říkal, že ok na to co se dneska prodává, ale pak jsem zjistil, že mě google dával obrázky minulé generace :D tím se vysvětluje proč je ta sportage o tolik dražší

https://www.youtube.com/watch?v=Y-wRL3UKNoY https://www.youtube.com/watch?v=pPMzLNHKBdE abych to nasal slušně, tak zjevně nejsem cílovka, no - myslel jsem si, že suzuki s rádiem z aliexpressu bude letos to nejhorší co uvidím v novém autě, zjevně jsem byl najivní
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: PHEV co může tahat a dokáže projet polňačku

Příspěvek od mattonecz »

Kuga je moc fajn, ale neni o 4x4, pokud to neva. S phevem sem se projizdel a supr. Vadilo mi ale ze to neni 4x4 a CVT
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: PHEV co může tahat a dokáže projet polňačku

Příspěvek od evlo »

Je mě trošku smutno, že se na to dneska musím ptát, ale funguje to CVT jako CVT co měli japonský auto v 90 letech, kdy to prostě jelo a nic to neřešilo, nebo to má nějaké demence, že to jako fake řadí?
Nebo ti vadí CVT kvůli tomu, že se tam musí často měnit náplň?

povzdech: Prostě milion zrcadelových tabletů a sledovacích spywarů, nicméně PHEV vyšší auto bez toho dneska koupit prostě na EU trhu nejde, to asi umí vyrobit jen v číně.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: PHEV co může tahat a dokáže projet polňačku

Příspěvek od mattonecz »

To uz si nepamatuju, ale myslim ze to proste toci 6k kdyz das podlahu. To bys snadno dohledal. Ale nejede to spatne a po meste to fakt hodne dobije brzdenim. Zkousel sem i kugu hev a to bylo o nicem
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět