M*dečka s motorem

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od vasco »

HondaMan píše:Tohle snad není ani tolik o tom "když přitlačíš", ale že sháním něco vážně malého.
Však jo, já jsem to takhle myslel, nemluvil jsem o penězích, jen jsem tím naznačil, že položíš dotaz s nějakými parametry a pak tě ostatní přesvědčujou, když jeden parametr upravíš, hned můžeš mít něco lepšího atd...
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od honziss »

Mam doma jako druhy auto Focus I, 3D, 2.0i Trend a je to pecka. Zvenku nevypada, ale kombinace rizeni, podvozek, sedacky, motor a relativne nizka vaha je fajn, muzu doporucit :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
kurburt
Řidič začátečník
Příspěvky: 141
Registrován: stř 16 úno 15:01

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od kurburt »

necetl jsem predchozich 6 stran, ale za me jednoznacne Cooper S...na svezeni s nim se mi tezko zapomina, rozhodne bych to neoznacil necim, ohledne moc show, to auto proste funguje - brzdi jak ma, citlivost rizeni (u starsich kusu, nevim, jestli se pozdeji nedavala nejaka elektrika) je perfetni, ale co me absolutne dostalo je zpusob, jakym zpusobem to auto zataci...to se neda popsat, to se musi zkusit

za me tedy naprosto jednoznacne Cooper S
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od HondaMan »

Tak jsem si dneska projížděl Peugeot 106 GTI. Auto pecka, na 1.6i to jede jak píchlá :@) , ale celou cestu jsem se bál že mi před auto vběhne velký pes a já přijdu o nohy... Tak moc jsem se v autě už dlouho nebál.

Asi začnu mít rád dnešní odtažitá a nudná auta :D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od beaumont »

Když si vzpomenu, jak jsem testoval maximálku mého milovaného Una Turbo i.e. a skutečně jsem ho na těch 190 km/h (pravda, tacho) rozjel... :x
A motor by jel ještě víc, ale kombinace pudu sebezáchovy, vědomí papírové karoserie a pneumatik 175/65 R13 už mě donutila dá nohu z plynu...
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od Honza42 »

Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od Krysa »

Uno . turbo jelo přes 200. Real. Tedy ta nejsilnější verze cca. 204km/hod. To už byl člověk velmi blízko Bohu,pokud byl věřící ^:)^
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od beaumont »

Já měl starší verzi Una Turbo, před FL, 100 koní s neřízeným katem. Nejsilnější sériovka bylo Logo Racing, to mělo ve finále 112 koní a ABS a přitom pořád vážilo někde kolem 900 kilo. ^:)^
Ovšem existovali ladiči, kteří z Una dostávali kolem 150 koní... :ympray:
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od HondaMan »

Honza: Bohužel C2 má o 2 metráky více, O 2 Euro-normy více, je vyšší...

Ale také na ni koukám.

Beaumont: 106 má od 900 do 950Kg a 118Hp :D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: M*dečka s motorem

Příspěvek od Krysa »

Všichni ladiči oturbených UN a jejich kamarádi jsou na hřbitovech
Odpovědět