kupa felicie 1.3

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
peter2523
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03 led 19:19

kupa felicie 1.3

Příspěvek od peter2523 »

Caute,
chcel by som si kupit "nove" auto, mam uz aj vybrane konkretne, viem ze su na nom chybicky, ale co by som chcel za tu cenu.
jedna sa o toto auto
http://auto.bazos.sk/inzerat/12061474/p ... -13MPI.php
ma najzdene 200.000 km, ale zase ma menene rozvody, takze aspon jeden plus :) je to sice rocnik 95, ale ma uz novsi mpi motor...
kedze som neni nijaky odbornik, chcem sa spytat na co si mam davat pozor pri kupe takeho auta? vydrzi to este nieco? myslim ze ked bolo o auto postarane a aj sa budem o neho starat tak by mohlo este prezit...
dakujem za vase rady :)
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Slawall »

Zkusil bych cenu talčit níže...vždyŤ to má 200 000km. Asi bude dost žrát olej, taky bych zkontroloval, jestli není vysrážená vodana víčku olejové nádrže. Hlavně bych to projel, zkontroloval jak jsou na tom tlumiče, jestli je to někdy měněné, to samé čepy apod. Pokud nic takového nebylo měněno a budeš to měnit, tak to nevyjde moc levně.
2.016V 99kW
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Olej to žrát asi nebude,ale Feldu v roce 2012? NE Ty zadní dveře jsou samozřejmě načaté.Pod tím černým plastem. Zadní tlumiče po smrti
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
peter2523
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03 led 19:19

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od peter2523 »

co zistim tym ked bude vyzrazana voda na viecku od oleja? teda co mi to napovie? cenu planujem este zjednat, len nech mi auticko sluzi par rokov...

Smrťák: felda je to najlepsie co si z mojich penazi mozem dovolit :((
Naposledy upravil(a) peter2523 dne úte 03 led 19:50, celkem upraveno 1 x.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Vadné těsnění pod hlavou.Kámoš má Feldu 97 a také má najeto 200000km. A já říkám nekupuj to.
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
peter2523
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03 led 19:19

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od peter2523 »

tiez som neni nadseny kupou tak stareho auta... aj keby este dosporim povedzme do 1500eur, tak mi to nebude stacit na nejeke moc nove auto. sice budem mat urcite vacsi vyber, ale tato felda je take to prave "nase" ,domace :D da sa to bez problemov opravit na kolene, a neni problem zohnat nahradne diely... aj kvoli tomu som sa rozhodol pre feldu, chodim do skoly, este nezarabam, takze nemozem si dovolit kupit drahe auto, staci mi ked to auto vydrzi nejakych 7 rokov, hadam to zvladne...
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

To si kup raději na 2 roky mrtvolné Favo
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
peter2523
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03 led 19:19

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od peter2523 »

neni favorit horsi od feldy?
jjj
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 led 20:32

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od jjj »

Osobně bych to neviděl nijak tragicky, klidně bych tuhle feldu zkusil. S motorem si moc hlavu nelam, tyhle motory vydrží dost, to ti spíš dřív shnije karoserie :-(. Pochopitelně se v tom musíš projet a uvidíš sám (nejen co se motoru týče). Jestli nemáš moc peněz, tak je podle mě felda dobrá volba, když ji srovnáš s jinýma autama, tak jsou díly dost levný. A 1.3 MPI je v rámci možností dobrá volba, aspoň podle mě. Pozor si dej na korozi (podle fotky byl už měněný PP blatník), vypadá to na sežrané zadní lemy a 5. dveře budou taky načaté, to jsou typická místa, kde to hodně rezne. Trochu to můžeš zpomalit vystříkáním dutin, pokud nechceš hned dělat nějaké radikálnější zásahy.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Je. Ale bude levný a poslouží stejně. Já to tragicky vidím.
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět