Niečo fun okolo 6000€

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od Snowman000 »

Ahojte,

uz dlho som tu nedal nejaku vyberacku :p
Panda uz ma v mojich rukach 3 roky a kedze sme aktualne zmenili miesto bydliska a miesto 6km prepletania sa ulickami a zaroven caste behacky po meste s potrebou co najlahsieho zaparkovania uz nie su na programe dna a miesto toho to bude 20-25km (podla trasy) okreskami a dialnicami, je tu prilezitost skusit nieco nove. A taktiez Panda proste moc nedava tie nase tankodromy a je mi jej dost luto ked pocujem niekedy tie rany...
Edit: Este jeden dovod, preco Panda uz asi nebude vyhovovat a to ze rad bych jeden vedlejsak mat a ak by to vyslo tak to bude chciet auto co bude aj na obcasne trasy 100km+ a Snehurka mi na to neda Alltracka ;)

Zadanie:
Fun
Manual
Benzin a nad 120k
Podvozok, ktory zvlada tieto nase tankodromy
Nieco co by mi v zime nezrezlo

Kandidati:
Suzuki Swift Sport 136k
Mazda 2 1,5 GTA
BMW 118i/120i - chyba mi uz RWD :ympray:
Lexus IS200 Sport - chyba mi uz RWD a svor :ympray: :x
Golf V GTI
Vysrat sa na to, donicit Pandu a zacat setrit na vysnivanu GT86/BRZ?

Diky

PS: Ak by ma niekto zbavil Pandy tak sa kludne hlaste, ale stale som na vazkach...
Naposledy upravil(a) Snowman000 dne stř 22 pro 10:45, celkem upraveno 1 x.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od HondaMan »

A těch zábavných aut ti líto nebude? Kdy chceš zažít ten fun? O víkendu utečeš od rodiny a pojedeš se projet ve 118i nebo IS200? Nebo když budeš poskakovat v koloně po rozbité silnici cestou do práce?
Za 6T bych koupil rodině kola a když vezmeš děti ven, budeš mít plusové body u Sněhurky 😃
2.9T RWD
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1753
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od petr_riha »

HondaMan píše: stř 22 pro 09:37 Za 6T bych koupil rodině kola a když vezmeš děti ven, budeš mít plusové body u Sněhurky 😃
Shání fun auto a bude místo toho funět s děckama na kole, jo? Ta představa mě docela rozesmála :-D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od Snowman000 »

HondaMan píše: stř 22 pro 09:37 A těch zábavných aut ti líto nebude? Kdy chceš zažít ten fun? O víkendu utečeš od rodiny a pojedeš se projet ve 118i nebo IS200? Nebo když budeš poskakovat v koloně po rozbité silnici cestou do práce?
Za 6T bych koupil rodině kola a když vezmeš děti ven, budeš mít plusové body u Sněhurky 😃
Jasne ze mi ich bude luto, preto je tam ale ta poznamka o tom aby zvladalo tie nase cesty. Panda je v tomto na hrane unosnosti.
A kde zazijem FUN? Ja, vsade ;)
Mozna som divny, ale soferovanie ako take ma bavi a konecne uz prave nebudem poskakovat v kolone tak jak doteraz. Zaroven nepotrebujem k tomu ist 150+ abych sa bavil (preto sla z domu taka M135i), ale zaroven sa mi nechce travit tato cesta v nejakom e-up!e alebo inej nudnej pixli, kedze ta cesta vie byt aj zabavna, je tam par usekov, ktore su fun a ktore bych si uzival aj v Pande, keby mi v nich nemlatilo do dorazov z tej cesty x_x
A v neposlednej rade, mam nedaleko od baraku maly okruh, tak bych rad obcas aj tam konecne vybehnut :ymblushing:
Obrázek
petr_riha píše: stř 22 pro 10:04 Shání fun auto a bude místo toho funět s děckama na kole, jo? Ta představa mě docela rozesmála :-D
S tym funenim problem vyslovene nemam, som s nimi rad a tesim sa aj na tieto chvile, ked pridu, no decka su este prtave na bicykle, to este potrva :) a zaroven si to s nimi radsej uzijem v trosku inej prirode ako je v okoli BA :-?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5481
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od M.Z. »

Načo bicykel, můžeš přece funět na Sněhurce :D

Nechal bych si Pandu, za ty prachy stejně slušný zadohrab neseženeš, leda olítané BMW a když, tak zkus model Compact. Kluci si to kupujou na zimní drifty a nemůžou si ho vynachválit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od Snowman000 »

M.Z. píše: stř 22 pro 10:25 Načo bicykel, můžeš přece funět na Sněhurce :D
Pri dvoch detoch toho moc nenafunime :-?? Ale urcite radsej jak na biku :-bd

Compact neni zla volba...zvazim 😏 Ale tym ze som mal E46 tak ma celkom laka to IS pre porovnanie :-?

Ako podmienkou RWD vyslovene neni, to aby sme sa rozumeli...len je to predsa len zaujimavejsie aby ma to tak rychlo neomrzelo :|
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od Vrooom »

Ja bych si koupil starou 120d :) jestli neni ten motor pruser.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5481
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od M.Z. »

Vrooom píše: stř 22 pro 10:49 Ja bych si koupil starou 120d :) jestli neni ten motor pruser.
to je nějaký nový benzínový model? :-?

Pokud vím, tak to byla docela kasička.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od Snowman000 »

Jo 120d bol uz pruserak...a ked uz bych mal ist do dehetu tak to bych radsej 325d (a trosku ju posteloval) alebo potom Fobiu RS (z nostalgie, kedze jednu novu sme mali tesne pred tym nez som dostal vodicak a mam na nu hodne dobre spomienky :ymsigh: )
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
greg
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Niečo fun okolo 6000€

Příspěvek od greg »

Kde je taký okruh?
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Odpovědět