berlingo rifter proace city combo

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od evlo »

Nevíte jestli nějaký z těchhle aut jde reálně koupit, že by mě třeba nejlevnější AT konfiguraci dodali do 2 měsíců?

Jsem měl vybranou pro ace city když byla za 480, teď stojí 630, tak nic.

Třeba citroen stojí myslím 500k, nevíte jaká je čekací doba na dodání a jakou dávaj slevu?
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od zabijak33 »

Uměl bych City Verso dlouhá benzín automat v bílé za cca 560, Family Life do konce roku.
Dřív nic a nebo třeba + metalíza/7 míst. Takže 20-30k.

Skladovky neexistují u ničeho, jenom to, co stojí na salonu, případně má dealer naobjednáno. Čekačky na tyhle auta do výroby od všech značek cca 5-10 měsíců.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od evlo »

Za mě docela mimo cena, když dřív stála krátka shuttle 480 a dlouhý pro mě nemá žádnou výhodu ...
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od zabijak33 »

Ceny se holt mění a Shuttle není Family, proto i ten cenový rozdíl. Před rokem byla cena jinde, kdo koupil, neprohloupil.

Případně ještě bude dlouhý Shuttle, bílá, benzín automat za 505k. Čekačka cca 2-3 měsíce. Ale krátkou v automatu a ve střední výbavě jsem neprodal žádnou, takže nepředpokládám, že by si to někdo bral na sklad.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od evlo »

Dlouhý shuttle automat za 505k si myslím odpovídá cenám před zdražením.

To lidi fakt chtějí ty dlouhé verze, že ty krátké jsou jen na objednávku?
Teda ono je na objednávku vše, ale na objednávku s čekáním rok ...
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od zabijak33 »

U shuttle se s cenou prakticky nehýbalo, plus mínus pár tisíc dle verze odpovídá cenovkám před zdražením.
Dlouhé verze se prodávají z 90%, alespoň za mě. Něco málo krátkého se na sklad taky vezme, ale je to cca jedno auto z dvaceti a většinou trvá relativně dlouho než se toho člověk zbaví. Ač za mě teda ta krátká verze stačí bohatě, pokud člověk nechce sedm míst. Čekačka do výroby aktuálně cca půl roku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od M.Z. »

Mám krátké Combo a opravdu je ten prostor dostatečný.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od abgx1 »

M.Z. píše: úte 14 zář 11:59 Mám krátké Combo a opravdu je ten prostor dostatečný.
co tam mas za motor a ako to ide? pomaly nastal cas vymenit u nas 12r logana MCV... a vyzera ze nic ine ako berlingo,riftermproace city a combo ani nie je...

Caddy stoji raketu a... je este vobec na trhu nieco v tejto kategorii? :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od M.Z. »

1.5d 74kw, je to na klidnější jízdu, pokud chceš jet svižněji, tak pak 96kw variantu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od abgx1 »

Tak dneska som to obehal. Osobna verzia sa da kupit uz iba ako elektromobil.... Jedine co sa da kupit su:

1. dvojmiestny furgon so 130hp dizlom
2. 5miestny furgon L2 s mrezou vzadu, a 100hp dizlom co je proste nepouzitelne... To auto vazi nieco pod 1700jg prazdne, k tomu material, 2-4 ludia kazdy po 100kil...

by to bolo daleko najpomalsie auto ake bolo doma od cias felicie 1.3
----

Dalej som bol vo fiate, doblo vraj ani nejde zadat do vyroby, a vraj celkovo aj auta co uz zadane mali tak im 70% proste zrusili, nedodaju ich.
----
Renault kangoo uz iba 2 miestne alebo elektromobil
----


Tak mi napada dacia Jogger... Nevyzera to sice ako pracovne auto, ale ma velky kufor, vysoky podvozok(to sa zide) . A podla cennika vychadza na 13 500€ bez DPH s LPG, zliatinovymi diskami, automatickou klimou, parkovaciou kamerou, tempomatom, dazdovym senzorom... Aj keby sa to po 5r malo do srubky rozpadnut, tak stale to stoji menej ako polovicu z VW caddy.
Odpovědět