Vybavené kombi / SUV do 900 000 Kč

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybavené kombi / SUV do 900 000 Kč

Příspěvek od řidičBOB »

Jako asi každé ojeté auto od noname prodejce.
Já prodával R36, která měla přes 230t km a jezdí dodnes bez větších investic. A6 V6T dtto.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
koffee
Autoškolák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 28 črc 22:04

Re: Vybavené kombi / SUV do 900 000 Kč

Příspěvek od koffee »

Stále jsme nekoupili a auta za tu dobu zdažily min. o 10 %.. Chci se zeptat, jako někdo kdo mě vždy předokolku / Haldex (Golf R) / Quattro (Audi A6 C8) - jak "nebezpečný" je RWD u BMW? Říkám si, že dneska (rok výroby 2021) už to musí mít vychytané SW tak, že to v podstatě nepoznám ani na mokro / sněhu? Nebo si musí člověk hlídat nohu na mokru? Našel jsem hezké 6GT 630d...
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Vybavené kombi / SUV do 900 000 Kč

Příspěvek od Brus »

pokud nebudes vypinat asr/esp tak nepoznas. na ledu a snehu jsou ty rozjezdy nekdy trochu vlaznejsi, ale nuc zasadniho
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybavené kombi / SUV do 900 000 Kč

Příspěvek od řidičBOB »

podle toho, kde bydlíš... V Liberci nebo v Peci bych to asi zvážil, ale třeba v Pze je to úplně fuk. Na mokru pohoda, sníh a led je už horší.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Vybavené kombi / SUV do 900 000 Kč

Příspěvek od Brus »

tak nejak. 3 roky jsem si rikal, ze si musim koupit retezy a nakonec jsem je nikdy nepotreboval, obcas nekde na snehu jsem si dval pozor jak a kde zastavim nebo zaparkuju. a to bydlim v beskydech, barak mam 400mnm
Pravda vyděsí
koffee
Autoškolák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 28 črc 22:04

Re: Vybavené kombi / SUV do 900 000 Kč

Příspěvek od koffee »

Tak, nakonec, když jsem zaplatil zálohu za 6GT (nakonec v xdrive) se objevilo V90, které jak mi bylo vysvětleno, je lepší a hezčí a obecně můžu koupit jen to :D Takže mám V90 D4, ještě v záruce - jako rodinný povoz to stačí. Ale byla to dobrá nabídka, takže zbylo na něco malého do města pro mě :ymdevil: MX-5, Abarth 595, Polo GTI (volba rozumu)?
Odpovědět