Rodinný vůz do 300 000,-

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Lando
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13 čer 21:09

Rodinný vůz do 300 000,-

Příspěvek od Lando »

Zdravím,

přicházím s prosbou o radu. Protože máme roční dítě a do budoucna počítáme s dalším, chceme koupit větší ojeté auto, protože krátká Fabie už nám začíná být malá. Roční nájezd bude tak 10-20 tis. (záleží na koroně), takže počítám s benzínem (naftě stejně moc nefandim). Cena by měla být tak 200-300 tis. včetně případného prvního servisu a auto by mělo mít najeto do 150 000 km. Auto bude používáno hlavně o víkendech a obecně volnech (výlety, dovolený i třeba v Rakousku), v týdnu výjimečně na nákupy a cesty po Praze. Nepotřebuji trhače asfaltu nebo si honit ego, ale rád řídím a tak bych chtěl auto, které bude mít dostatek výkonu, bude stabilní na silnici, zároveň nás po delší cestě nebudou bolet záda a nějaký čas vydrží (záleží taky na předchozím majiteli). Karoserie ideálně kombi, MPV, 4x4 není třeba a řazení nevadí, ale automatu se nebráním. Nepotřebuji ani moderní asistenty jako rozpoznání únavy, hlídání pruhů a jiné. Ovládání všeho přes jednu obrazovku se mi taky moc nezamlouvá, ale zvyknout se dá na všechno. Nemám preferovanou značku, ale škoda mi přijde předražená a dacii nechci.

Poradíte prosím po jakých autech bych se mohl dívat? Osobně se mi líbí Mazda 6 wagon GH a GJ.

Díky moc
Odpovědět