Aké mi poradíte?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Aké mi poradíte?

Příspěvek od petr_riha »

friend155 píše: S mazdou - benzín 2.0 /150k nemám skúsenosti, zvládne tie podmienky čo som písal vyššie?
Spotreba nie je podmienkou, podmienkou je výdrž motora v meste atď., atď. ako som popísal vyššie.
Zatiaľ díky.
Chovas se jak vemeno, takže... good luck ;-) Asi jsi větší odborník nez zdejsi osazenstvo, pak ale nevím, proč se tu ptáš (a proč uvadis požadavky, které nemáš - nebo které mas, ale když to někdo řekne, ze jsou nesmyslné, couvas z nich).
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
friend155
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03 čer 11:29

Re: Aké mi poradíte?

Příspěvek od friend155 »

petr_riha píše:
friend155 píše: S mazdou - benzín 2.0 /150k nemám skúsenosti, zvládne tie podmienky čo som písal vyššie?
Spotreba nie je podmienkou, podmienkou je výdrž motora v meste atď., atď. ako som popísal vyššie.
Zatiaľ díky.
Chovas se jak vemeno, takže... good luck ;-) Asi jsi větší odborník nez zdejsi osazenstvo, pak ale nevím, proč se tu ptáš (a proč uvadis požadavky, které nemáš - nebo které mas, ale když to někdo řekne, ze jsou nesmyslné, couvas z nich).
´Dalšia tvoja super rada, s tým ´´vemenom´´ si to zaklincoval :ymapplause: ,
no ja hladkať tvoje ego určite nebudem [-x
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Aké mi poradíte?

Příspěvek od Maggic »

Přesně jak píší výše, máte tolik různých požadavků a specifik, že bude nejlepší si ty stohy materiálů prostudovat sám, nikdo to za vás vyhledávat nebude! Je vidět, že nejste až tak neznalý, že potřebujete zdejší základní rady s vašich uvedených požadavků. Každý "chytrolín" si to své auto musí vyhledat sám, materiálů a recenzí je mnoho, ale já vím, je to časově náročné. Jiný typ zákazníků je ten, který má vybráno za půl hodiny a nic neřeší.
Tiboon
Autoškolák
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 kvě 18:41

Re: Aké mi poradíte?

Příspěvek od Tiboon »

friend155 píše:
Tiboon píše:Nissan Qashqai - 1,3 vyborny motor, manual, aktualne bezkonkurencní cena - doprodava se pred novym modelem
...nepoznám až tak motory 1,3 v Nissane Q.,
ale pokiaľ tam je turbo a filter pevných častíc, tak to rozhodne nebude auto do mesta na kratšie trasy a s častými štartami....
...ten motor bude v lešpšom prípade trpieť a v horšom sa po....
Promin, ale pak nechapu, proc v tom pripade uvadis, ze je to jedno z aut ve tvem vyberu
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Aké mi poradíte?

Příspěvek od petr_riha »

Tiboon píše:Promin, ale pak nechapu, proc v tom pripade uvadis, ze je to jedno z aut ve tvem vyberu
Asi nejsi takový odborník jako tazatel :-D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
280
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: ned 08 lis 17:27

Re: Aké mi poradíte?

Příspěvek od 280 »

Mazda o které píšeš tvoje požadavky s přehledem zvládne.
Odpovědět