Proace, ale min drncavy?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od evlo »

Napada vas nejaky auto jako proace (a ostatni derivaty Jumpy), ale min drncavy?

Traveller ma pry vetsi svetlou vysku, ale je min drncavy nebo naopak vice?

Pripadne neco uplne jineho existuje? Max 1M CZK v automatu.
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od zabijak33 »

Proace umí taky vyšší světlou výšku s Traction Select za 20k. Dostaneš Céčkový celoročky s vyšším profilem, jiný tlumiče, vyšší užitečný zatížení, atd. Ale jestli je to míň nebo víc drncavý, bůh ví. Ale extrémní rozdíl to asi nebude.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od evlo »

To je podle me vic drncavy, protoze to je oznacovany jako zvysena nosnost myslim, a napsal jsem to spatne, myslel jsem proace verso, ne proace a ne jumpy ale spacetourer :)
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od evlo »

No jediny jiny co jsem nasel je Talento, to je vyrazne levnejsi, ale teda i zastaralejsi, ale popravde, pokud to nebude drncat, tak me je docela jedno, ze to nema adaptivni tempomat a je vevnitr hnusnejsi.
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od zabijak33 »

Talento je Trafic, takže je rovnou možnost mrknout na "origo".
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od M.Z. »

Nebo Opel Vivaro minulý model. Ještě to dělali i s Nissanem.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od pavproch »

Podle mě každé auto typu "van = malá dodávka = nosnost nějaká ta stovka kilogramů" bude "prázdné" uskákané fest, zklidní se až při plném zatížení. Ale nemám patent na rozum.

EDIT: To píšu na základě zkušenosti s naším firemním Caddíkem.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od Zajda »

Taky si myslím. U Caddy je to jednoznačné, ale zase třeba Transit s nejdelším rozvorem sice hrkal, ale nějak se to na té délce rozprostřelo a přišel mi pohodlný i naprázdno :-)
《》
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od evlo »

No zkousel jsem i tu mensi verzi, opel combo, a to teda drncalo daleko mene, lepsi nez treba karoq, co je takova konvencnejsi konkurence z meho pohledu, ale i kdyz to porovnam s 10 letou oktavii 2, tak octavie je na tom furt daleko lepe.

Vylozene u tech aut dotykove display nepouzitelne za jizdy, protoze chci na neco kliknout a odrncne me to ruku nekam pryc, presne toho jsem se bal a realne se to fakt deje :(

Auta kde se sedi tak aby bylo videt alespon pres octavii 4, treba suv a ne dodavka a maji treba vzduchovy podvoek uz stoji 2M CZK, tak asi proste chci od auta za mega moc.
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Proace, ale min drncavy?

Příspěvek od evlo »

Byl jsem vyzkoušet tuareg v ackach samo jako sociální cvičení spíš a prostě horší než delika, delika ma 26 let, touareg mel 6 let, kdyz to porovnam treba 10 letou oktavii 2 s 270 000 tak to bylo tragicky ten 6 letej tuareg s 140 000.

Nevim jestli na zaklade toho odsoudit vsechny tuaregy.

Prej ty range rovery jsou komforti, ale https://www.sauto.cz/osobni/detail/land ... oFrom=list to je tak jediny co ma jeste rozumnou cenu, ma to ve jmenu sport a je to 7 let stary, lx570 v CR proste neni
Odpovědět