Dálniční pohodlné přesouvadlo

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Dálniční pohodlné přesouvadlo

Příspěvek od delphin »

K čemu automat? S adaptivním tempomatem úžasná věc, když člověk skončí v koloně. S manuálem jsem trpěl za auto, když jsem musel poskakovat na prokluzující spojce. Nejlépe někam do kopce. A nepřeji ten pocit, když mi jednou noha ze spojky sklouzla...
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Dálniční pohodlné přesouvadlo

Příspěvek od HondaMan »

petr_riha píše:Já teda nevím, ale u tohoto konkrétní Peugeota... fakt si někdo myslí, že si někdo koupil takovýhle koráb v naftě na 6kkm ročně?
Jednu 407 2.0HDI jsme s podobným nájezdem měli doma ;-)

Takže ano. Koupí.
2.9T RWD
Vlastik
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17 úno 19:08

Re: Dálniční pohodlné přesouvadlo

Příspěvek od Vlastik »

Ahoj mám bílého medvěda E 4x4 tři roky starého 65tis full servis 9st automat a vynikající adaptivní matrix světla spotřeba do průměru 180kmh 5.5l
doporučuji
je k mání za 6 7 0 t s d a n í
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dálniční pohodlné přesouvadlo

Příspěvek od Lachende Bestien »

Denně přesouvat po stejné trase 200 km 1,5 - 2 tuny plechu etc. za pomoci spalování fosilních paliv čistě kvůli transportu 1 člověka na místo pracoviště je celkem slušný úlet. Ani nemluvě o tom stresu z tak častých přesunů ve vysokých rychlostech.
A ty emise z pálení naftičky, to je panečku podýcháníčko! :p
Vlastik píše:Ahoj mám bílého medvěda E 4x4 tři roky starého 65tis full servis 9st automat a vynikající adaptivní matrix světla spotřeba do průměru 180kmh 5.5l
doporučuji
je k mání za 6 7 0 t s d a n í
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Čest Vlastiku, skvělá nabídka, která se neodmítá, takže tady máš těch 680 t, přidal jsem 10 navíc, abys neřekl.
Kdy se mám stavit pro auto, třeba v pátek?
Odpovědět