Auto pro radost

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
haras
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20 kvě 20:59

Auto pro radost

Příspěvek od haras »

Zdravím všechny,

rok se s rokem šetření sešel a protože jezdím v 99% sám, tak si tentokrát chci dopřát vážně autíčko hlavně pro zábavu.
Rád bych znal váš názor, co by jste si vybrali vy, na co si dát třeba pozor u konkrétně těchto kousků? Cokoliv co vás napadne ;) .
Nejvíce mi je srdíčku blízká 370Z, WRX STI a nakonec EVO X. Vše cca 2010. Možná trošku bych uvažoval nad Audi S5 ale to je docela tuctovka. Zadní sedačky nepotřebuji.
Naposledy upravil(a) haras dne pát 18 pro 07:34, celkem upraveno 1 x.
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od honziss »

Za me 370z :x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od M.Z. »

Rozhodně a nejnižší provozní náklady.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od jarka »

Přesně, z toho výběru poctivý starý železo 370Z a rozumný náklady nádavkem. V týhle kategorii mám tak nějak zafixovaný ještě jako alternativu Mustang V8 a Genesis Coupe.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
m.deejay
Řidič začátečník
Příspěvky: 131
Registrován: úte 14 led 21:03

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od m.deejay »

BMW Z4?
Ford Mustang GT 5.0, 2018, 421 koní
Bmw X3 3.0i, 2006, 231 koní
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od pavproch »

Ano, Z4 e89, nejlépe 30i - mám, vím. Už i ve "stock" stavu nabízí spoustu radosti (speciálně ve "Sport" režimu a bez RFT pneu).

Můj m4Zlik mi dává radosti ještě více, ale já do něj už nasypal spoustu peněz a ani zdaleka už není "stock".
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
haras
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20 kvě 20:59

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od haras »

Tak už mi tam zbyla jen 370Z a Mustang 5.0 V8. Tak teď už jen najít pěkný kousek a projet se v tom, co mi lépe sedí. Díky za tipy.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od jarka »

Tak to hodně štěstí s výběrem. V týhle dementní době všechny zajímavý auta se zajímavýma motorama mizí jak pára nad hrncem.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od Duke_Luke »

pokusim sa ti usetrit peniaze a ukazat ti buducnost :D... takze, popravde, atmosfera je fajn na zaciatok,ale s jedlom rastie chut a ver mi,ze o chvilu ti to stacit nebude a mozno budes aj zahanbeny, ked ta da dole kde ake tuctove auto. Ta 370Z nie je vobec nejaka rychla....urcite kupuj nieco, co uz ma fukatko. STI a Evo prides tiez na to,ze v zaklade to je nic moc. Plus pri nejakej tej buducej uprave zistis, ze ani bloky motorov nie su nic moc a pre stabilne vykony do toho musis dat majland...
Ja ti odporucim ked, tak BMW Z4 335i. Respektive BMW 135i s motorom N54. Tam je aj kupe aj kabrio.
ale ani neviem,kolko mas rokov a ake su tvoje ambicie do buducnosti. A ci vlastne budes mat nejake len prve "silnejsie" auto. A co neskor ocakavas.
Ale zhrnutie, vykonu nikdy nie je dost :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro radost..370z, evo, sti

Příspěvek od jarka »

Dovolím si nesouhlasit. Je to o autě pro radost a fun-factor s pořád rozumnou rychlostí bude u těch dvou kandidátů super. Charakterní motor s pěkným zvukem, ty už se vyrábět nebudou. A jestli tě někde na motor předjede foukaný auto s vyšším výkonem? Jako ego ti to nepohladí, ale na druhou stranu třeba ta M135i mi nepřišla nějak brutálně rychlá. Rychlý to je, ale když do toho sedneš z auta co má 350 atmo koní, tak se z toho na zadek neposadíš. To se ale neposadíš ani z nový M3/4, která by už měla být jiný level.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět