Auto pro rodinu do 1.3m

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvekod řidičBOB » pon 02 lis 21:13

....navíc Supem v plné náloži nebude nikoho srát. Ášestkou i v holotě každého.
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod kkadfkvlas » úte 03 lis 15:11

jak tohle myslíš? Koho by to mělo štvát? Myslíš někoho koho povezu?
kkadfkvlas
Spolujezdec

Příspěvekod _sulcik_ » úte 03 lis 16:50

Závistivé sousedy/kolemjdoucí atd. Úspěch se v ČR neodpouští :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
_sulcik_
Pan Řidič

Příspěvekod HondaMan » úte 03 lis 16:52

To není jen CZ. Známý je doktor v DE. Jezdil Éčkem, jeho šéf Céčkem a prý větší "průšvih" než v CZ...
Speeding. Bringing the World Closer Together.
HondaMan
Letec

Příspěvekod kkadfkvlas » úte 03 lis 19:28

jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval, ale proto aby se můj zadek a uši v něm měli dobře :D co si myslí ostatní moc neřeším. Proto bych řekl, že jsem schopen vybírat mezi A6 a Superbem, protože o tu značku mi tolik nejde, spíš o to, jestli když si teda připlatím, jestli fakt poznám rozdíl a ty peníze za to stojí.
Ale to budu muset nakonec posoudit sám až se v nich všech projedu.

Každopádně děkuju za rady, protože aspoň vím, kterým směrem se vydat, a Volvu se tedy nejspíš vyhnout.
kkadfkvlas
Spolujezdec

Příspěvekod honziss » úte 03 lis 20:07

kkadfkvlas píše:jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval, ale proto aby se můj zadek a uši v něm měli dobře :D co si myslí ostatní moc neřeším. Proto bych řekl, že jsem schopen vybírat mezi A6 a Superbem, protože o tu značku mi tolik nejde, spíš o to, jestli když si teda připlatím, jestli fakt poznám rozdíl a ty peníze za to stojí.
Ale to budu muset nakonec posoudit sám až se v nich všech projedu.

Každopádně děkuju za rady, protože aspoň vím, kterým směrem se vydat, a Volvu se tedy nejspíš vyhnout.

Kdyz budes zvazovat supa, tak se na volvo mrkni, umej na to davat slusny slevy narozdil od skodovky. Jinak kvalitativne si myslim ze v60 bude uplbe srovnatelna se supem, passatem, atd...vic od toho necekej.
V6...340k
R4...258k
honziss
Letec

Příspěvekod řidičBOB » úte 03 lis 20:19

Rozdíl mezi A6 (na vzduchu a V6) a Supem, byť L&K v plné a 200kW, poznáš rozhodně. To jsou dva zcela rozdílné světy.
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Stepan » úte 03 lis 20:48

kkadfkvlas píše:jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval

No ono je to spíš naopak. Myslím, že kdyby prodávali "komplet A6" v karoserii Superbu, prodávalo by se to celkem slušně. ;)
Ještě sem nezažil, že by na první pohled drahý auto něčemu, kromě ohromování nevyzrálých slečen, vztahově prospělo. Za to tak 2 týdny zpátky mi chlap na jednání vpálil do ksichtu, že koukal na parkoviště a že je vidět, že si můžem dovolit provozovat drahý služebáky. :) Prodej mu pak něco viď :D A to šlo o Subaru, žádná 7er v paketu na velkých kolech.
1x dvojlitr dýzl, 1x malorážka na béňo, 0,75x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod Stepan » úte 03 lis 20:51

HondaMan píše:To není jen CZ. Známý je doktor v DE. Jezdil Éčkem, jeho šéf Céčkem a prý větší "průšvih" než v CZ...

Hehe největší bizár jsem zažil právě v Big4, kde dva blbci na stejný pozici pomlouvali třetího, že má drahý auto (520d) a že je to hrozný a co si o sobě myslí.
Všichni tři byli služebně stejně staří, na stejný pozici, takže kromě odpracovaných přesčasů za ten danej měsíc, brali všichni 3 stejně. Jenom jeden byl ochotnej do toho ty prachy pustit a ti dva ne. To je teprve smutný =))
1x dvojlitr dýzl, 1x malorážka na béňo, 0,75x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod M.Z. » úte 03 lis 21:55

Stepan píše:
kkadfkvlas píše:jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval

Za to tak 2 týdny zpátky mi chlap na jednání vpálil do ksichtu, že koukal na parkoviště a že je vidět, že si můžem dovolit provozovat drahý služebáky. :) Prodej mu pak něco viď :D A to šlo o Subaru, žádná 7er v paketu na velkých kolech.

Takhle se poznají tragédi, ty vole, řešit auto, kterýms přijel, to by mě nikdy nenapadlo #-o
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
M.Z.
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Výběr auta