Auto pro rodinu do 1.3m

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od řidičBOB »

M.Z. s A6 jsem to měl u zákazníků vcelku často :-( A jak píše Štěpán - to se pak těžko vyjednává o čemkoliv.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od Stepan »

Taky jde o to, jak to máš strukturovaný obchodně. BOB to má předpokládám podobně jako já, kdy každej zákazník je sám o sobě relativně malej, ale za to jich je hodně.
A pak se prostě nějakou prémií jezdí hůř než když máš 2-3 velký zákazníky, co ti dávají práci na celej rok. Protože u těch malých má pak každej pocit, že zrovna na něm sis na to vydělal a nedává mu to smysl.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od honziss »

To proste neni dobry kdyz pred malou firmou na parkovisti pro navstevy zaparkuje vetsi auto nez ma vedle stojici reditel/majitel :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od honziss »

Kdyz jsem v lete cekal na auto a nedejboze nekam prijel touaregem, tak vzdycky na to padla narazka. Kdyz jsem mel pujcenyho focuse, kugu, pumu nebo ted tu cernou svini co mam, to je maly, roztomily, v poradku...lidi jsou v tomhle dost jednoduchy a treba na slovensku je to jeste horsi..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od 970ka »

Mám také zkušenost, když jsem před 10 lety hledal nové dodavatele,vyrazil jsem s novou Panamerou do Germánie do jedné firmy a vjel přímo do jejich uzavřeného dvora,vešel dovnitř,obešel jejich poskoky a zavedli mi přímo k vedoucímu stáje,tam jsme si padli do oka,novinka od Porsche se mu líbila a následně po mnoha obchodech se stali přáteli. Oba jsme šli nedávno do důchodu,starý pán už do firmy moc nejezdí a s mladejma to teda už moc nefunguje,tak jsem je po mnoha letech spolupráce přeskočil a komunikuji přímo s "matkou".
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od HondaMan »

Každá mince má 2 strany. Já se s tím setkal u Opelu také. Nejčastěji od lidí, kteří v rámci korpu dosáhli na Octu bez fialek :-D

Na druhou stranu když za mnou přijede chlap v GL500 a brečí že jeho děti mají hlad a jak na nás prodělává... přitom vím že mu na každém kamionu zbyde cca 40 - 50 čist./měs protože jsem mu ten kšeft pomáhal domluvit, tak se ze mě také stává závistivá kurva...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od Stepan »

970ka: ale tak ty děláš auta, to je něco jinýho. A navíc, Německo :)
HM: No třeba děti fakt nemají co žrát. To je leasing na GLo, hypotéka, druhý GLo pro milenku, alimenty... A hned se ti ty peníze rozutekly. :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od honziss »

970ka píše:Mám také zkušenost, když jsem před 10 lety hledal nové dodavatele,vyrazil jsem s novou Panamerou do Germánie do jedné firmy a vjel přímo do jejich uzavřeného dvora,vešel dovnitř,obešel jejich poskoky a zavedli mi přímo k vedoucímu stáje,tam jsme si padli do oka,novinka od Porsche se mu líbila a následně po mnoha obchodech se stali přáteli. Oba jsme šli nedávno do důchodu,starý pán už do firmy moc nejezdí a s mladejma to teda už moc nefunguje,tak jsem je po mnoha letech spolupráce přeskočil a komunikuji přímo s "matkou".
To je hezky a nevylucuju, ze se to muze stat nekdy tady taky, ale drtiva vetsina mych zakazniku to ma jinak.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od 970ka »

Jo,jasně,tak si vzpomínám,když jsem si za socíku v koupil prvního mergla,jezdil s ním do fabriky a po čase se musel zpovídat u předsedy Ksč a to jsem u nich nikdy nebyl a stejně jim to leželo v žaludku,ale to už je tak dávno,že to snad ani není pravda,ale připadal jsem si tenkrát hrooozně odvážnej.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od M.Z. »

Mě za auta vždycky těpal ředitel, pro kterého dělám smluvní servis, ale je to silnější, než já. :-ss

Nicméně dodnes nechápu logiku tohoto pohledu na věc. Já se chci i v práci bavit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět