Auto pro rodinu do 1.3m

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od řidičBOB »

....navíc Supem v plné náloži nebude nikoho srát. Ášestkou i v holotě každého.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
kkadfkvlas
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27 říj 22:13

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od kkadfkvlas »

jak tohle myslíš? Koho by to mělo štvát? Myslíš někoho koho povezu?
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od _sulcik_ »

Závistivé sousedy/kolemjdoucí atd. Úspěch se v ČR neodpouští :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od HondaMan »

To není jen CZ. Známý je doktor v DE. Jezdil Éčkem, jeho šéf Céčkem a prý větší "průšvih" než v CZ...
2.9T RWD
kkadfkvlas
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27 říj 22:13

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od kkadfkvlas »

jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval, ale proto aby se můj zadek a uši v něm měli dobře :D co si myslí ostatní moc neřeším. Proto bych řekl, že jsem schopen vybírat mezi A6 a Superbem, protože o tu značku mi tolik nejde, spíš o to, jestli když si teda připlatím, jestli fakt poznám rozdíl a ty peníze za to stojí.
Ale to budu muset nakonec posoudit sám až se v nich všech projedu.

Každopádně děkuju za rady, protože aspoň vím, kterým směrem se vydat, a Volvu se tedy nejspíš vyhnout.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od honziss »

kkadfkvlas píše:jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval, ale proto aby se můj zadek a uši v něm měli dobře :D co si myslí ostatní moc neřeším. Proto bych řekl, že jsem schopen vybírat mezi A6 a Superbem, protože o tu značku mi tolik nejde, spíš o to, jestli když si teda připlatím, jestli fakt poznám rozdíl a ty peníze za to stojí.
Ale to budu muset nakonec posoudit sám až se v nich všech projedu.

Každopádně děkuju za rady, protože aspoň vím, kterým směrem se vydat, a Volvu se tedy nejspíš vyhnout.
Kdyz budes zvazovat supa, tak se na volvo mrkni, umej na to davat slusny slevy narozdil od skodovky. Jinak kvalitativne si myslim ze v60 bude uplbe srovnatelna se supem, passatem, atd...vic od toho necekej.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od řidičBOB »

Rozdíl mezi A6 (na vzduchu a V6) a Supem, byť L&K v plné a 200kW, poznáš rozhodně. To jsou dva zcela rozdílné světy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od Stepan »

kkadfkvlas píše:jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval
No ono je to spíš naopak. Myslím, že kdyby prodávali "komplet A6" v karoserii Superbu, prodávalo by se to celkem slušně. ;)
Ještě sem nezažil, že by na první pohled drahý auto něčemu, kromě ohromování nevyzrálých slečen, vztahově prospělo. Za to tak 2 týdny zpátky mi chlap na jednání vpálil do ksichtu, že koukal na parkoviště a že je vidět, že si můžem dovolit provozovat drahý služebáky. :) Prodej mu pak něco viď :D A to šlo o Subaru, žádná 7er v paketu na velkých kolech.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od Stepan »

HondaMan píše:To není jen CZ. Známý je doktor v DE. Jezdil Éčkem, jeho šéf Céčkem a prý větší "průšvih" než v CZ...
Hehe největší bizár jsem zažil právě v Big4, kde dva blbci na stejný pozici pomlouvali třetího, že má drahý auto (520d) a že je to hrozný a co si o sobě myslí.
Všichni tři byli služebně stejně staří, na stejný pozici, takže kromě odpracovaných přesčasů za ten danej měsíc, brali všichni 3 stejně. Jenom jeden byl ochotnej do toho ty prachy pustit a ti dva ne. To je teprve smutný =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Auto pro rodinu do 1.3m

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše:
kkadfkvlas píše:jo tahkle, to mě nenapadlo, to nějak neřeším, nekupuju auto kvůli tomu, abych něco ukazoval
Za to tak 2 týdny zpátky mi chlap na jednání vpálil do ksichtu, že koukal na parkoviště a že je vidět, že si můžem dovolit provozovat drahý služebáky. :) Prodej mu pak něco viď :D A to šlo o Subaru, žádná 7er v paketu na velkých kolech.
Takhle se poznají tragédi, ty vole, řešit auto, kterýms přijel, to by mě nikdy nenapadlo #-o
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět