Výběr pracovně - rodinného vozu

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Výběr pracovně - rodinného vozu

Příspěvek od jirka87 »

Já ti řeknu přesně kde je ve výběru nového auta tvůj problém. Tvůj problém se jmenuje manželka.

A troufám si to tvrdit a říct "nahlas" protože já to mám to stejný. Prodal jsem Volvo a sháněl druhé auto. Nejedno mi odmítla s tím, že má (+/-) 4,8m a je to dlouhé. Říkám si oukej, načapám tě - "co dvojkovej Superb v kombíku ? Odpověď? "jasněéééé"..nebo počkej, tady je levná X5 - "ukaž!"...Takže problém nebyl ve velikosti auta, ale v tom, že moje manželka je rypák. A tvoje evidentně taky. Bez urážky.

Společné body co tam vidím :

- auto platíš ty...a máš svoji představu
- manželka v tom bude jezdit minimálně
- manželka tomu rozumí asi jako ty nebo já operaci mozku
- podle manželky je každý auto hnusný, krabice, tohle má hnusnej interiér, tohle má nějaké divné světla...atd...

Jeden Volvista mi sdělil, že to řeší následovně : "moc demokracie..přijedu domů, hodím klíče na stůl a vedle položím litr na socku a dám vybrat. Ještě nikdy tam nezůstaly klíče". A z něj by jsme si měli oba vzít příklad.

Pokud si manželka hodlá i nadále vydržovat "svůj" Mercedes A. Pak auto tedy má. A toto teda nechápu vůbec : "ačkoliv jsem se trochu snažil přesvědčit, že to není možné a zvykne si, přeci jen mě trochu hlodá svědomí, že nemám být sebestředný dětina a myslet i na její výšku" Sebestředná by hlavně neměla být ona a myslet na to, že to je hlavně auto pro tebe.

Aťka Janoušková asi taky řídila...A neposrala se z toho. V ČR existujou lidi co nemají ruce a mají papíry. A teď teda kdo je na tom hůř ? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/divc ... rika-58738 Jestli ten "co nevidí ven" (což je hovadina a takovému člověku přeju couvat s Hondou Civic osmé generace bez zrcátek pouze výhledem přes zadní okno/vnitřní zpětné zrcátko) Takže prostě pokud pro příklad ty ujedeš v autě 90% kilometrů, tak jakej sobec ? To si koupíš Smarta, když ti žena řekne, že nic jinýho nechce ? Ať si ho teda koupí sama a tebe nechá jezdit v čem chceš ty.

Závidím svému otci, jehož manželka jezdila prostě tím, co jí domů dovezl. A že to kolikrát byly auta...Nemá problém sednout do 6m dodávky s korbou a jezdit s tím po nákupech, když je třeba. Teď má pravda novou Kugu, ale jí je to stejně jedno.

P.S : Pokud jedeš na moderní vlně můžeš to doma prezentovat tak, že jsi se sice rozhodl koupit si pětilitrovou ameriku, ale to je právě to super, protože manželku ctíš a jde ti především o feminismus a genderovou rovnost. Tedy ať si koupí za svoje prachy co chce ona :))
Odpovědět