Realisticky dream car

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od jarka »

Vroom: na netu prosakují info, že příští GT86 by měla mít 2,5l a přes 250koní - takže možná se máš na co těšit.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Snowman000 »

Jo to taky neni zly plan ;)
Len by som asi radsej kompresor...ci?
https://www.autickar.cz/clanek/2017-10- ... ve-reggae/
Ospravedlnujem sa za odklik mimo AF...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2550
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Vrooom »

Jarka: Jako amtmosferu 2.5? Tak to at si nechaji, to mam ted. Ja bych klidne zkusil neco jinyho - preplnovani. Chci hodne Nm :-) ...
watchfan
Autoškolák
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 03 zář 21:56

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od watchfan »

ace2 píše:430 je kvalitativně už lepší a spolehlivější auto. Ano odchází občas ten e-diff ale zase ušetříš na ostatním servisu, tedy alespoň je tam k tomu předpoklad. Cenový problém můžou být keramické brzdy, které měla 430 v rámci příplatkové výbavy. Takže by to bylo laborování s tím vybrat zajímavou konfiguraci.

Obecně nejdražší variantou V8 modelů jsou červený s béžovým interiérem a vsazeným erbem znaku Ferrari v blatníků. Už to že to nemá erb v blatníku je důvod k nižší ceně.

je to jiný svět :D
Moc čteš :) kolik Ferrari jsi vlastnil? Ono jedna věc je číst fóra a druhá s těma autama žít. Mmchd, ukaž mně 430 s keramikama, najezdem pod 30t a v perfektním stavu za zmíněné 2mio, jedu pro ni hned a budu mít dvě :D
Uživatelský avatar
ace2
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 22 úno 01:53

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od ace2 »

tak to jdeš do extrému s těma km. Za 2 mega seženeš pohodlně hezkou F430 s plnou servisní historií i s keramikama s nájezdem do 70 tis km.

Tak jestli pak chceš kupovat sběratelský kus, tak za a) F430 je špatný auto protože nikdy nebude mít valnou cenu a za b) za extremně nízké km si musíš připlatit u všech značek, Ferrari nevyjímaje.

A ne nevlastnil, prototo to píšu
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2550
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Vrooom »

Osobne mi teda jeste jako zajimavy auto pod 2 mega prijde mercedes amg gt. Jaky ma provozni naklady nedokazu odhadnout, ale dynamicky to bude bomba (to uz je teritorium dream caru), recenze velice pozitivni, vzhled uzasny.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 17517121ef


Ondras
Autoškolák
Příspěvky: 62
Registrován: pon 02 kvě 14:27

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Ondras »

Chtěl bych Alfaholics Giulii GTA-R - je to taková variace na Singery s Twinsparkem o 240+ koních a 900 kilech:
https://www.alfaholics.com/our-cars/com ... completed/


Z těch realistických je to trio Alpine A110, Alfa 4C Spider a Exige V6 - jakmile se dořeší bydlení, svatba a "krize", tak se pustím do hledání. Ta auta jsou ještě uservisovatelná a není to tak rychlé, abych se toho bál.

No a mimo hru bych časem chtěl mít kompletní Renaultsportí stáj - R5Turbo, Clio V6, Clio Williams, Clio Sport II a III, Mégany Sport, Spidera a hlavně Safrana Biturbo. Zatím mám jen prostory a trojkový Clio.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od HondaMan »

Vrooom píše:Osobne mi teda jeste jako zajimavy auto pod 2 mega prijde mercedes amg gt. Jaky ma provozni naklady nedokazu odhadnout, ale dynamicky to bude bomba (to uz je teritorium dream caru), recenze velice pozitivni, vzhled uzasny.
To je tak "levné"? Přestávám snít o 911 a mám nového favorita.
2.9T RWD
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

watchfan píše: Moc čteš :) kolik Ferrari jsi vlastnil? Ono jedna věc je číst fóra a druhá s těma autama žít. Mmchd, ukaž mně 430 s keramikama, najezdem pod 30t a v perfektním stavu za zmíněné 2mio, jedu pro ni hned a budu mít dvě :D
Můžeš se tedy rozepsat s reálnými zkušenostmi? Předem díky.
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od mmira »

ad AMG GT - jne bych si dovolil upozornit, ze to v realu je obrovske auto. nedavno jsem se jednim nahanel v 911 na docela uzke silnici a kdyz jsme potkali protijedouci auto, mel pravou stranu mimo asfalt, aby se vyhnul. a to C2S neni uplne uzke auto.

Ondras: diky za pripomenuti te Alfy. to bych bral radeji nez drive zminenou Gt3 RS 4,0. jenze ta je dostupna jeste mene nez 911
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět