Realisticky dream car

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Snowman000 »

911T píše:...Na konci dna si to aj tak kazdy hodi do kalkulacky a zisti ze vsetky tie vzdusne zamky su uplny nezmysel. O to viac ked ide o nejake auto s moznym investicnym potencialom, ktore si vo vysledku ani nemozete uzit na to na co bolo postavene. Mna uz tieto dream cars nechavaju uplne chladnym. Rovnake, ba vacsie divadlo si uzijem so svojim starym 987S ktore mozem drtit s cistym svedomim kedykolvek a kdekolvek...
A presne to bola pointa tohoto vlakna...ne ze by ma stale nedokazali niecim okuzlit, ale nedokazal by som si obhajit vlastnictvo a zivenie takeho auta... Kazdy mame ale ocividne tu pomyselnu hranicu niekde inde nastavenu ;)

Mne by cim dalej nad tym uvazujem najviac vyhovovala GT86/BRZ.
Dostatocne nove aby som sa to nebal pouzivat celorocne, dostatocne jednoduche aby to slo opravit a udrziavat s rozumnym rozpoctom, 2+2 miesta takze si to mozem uzit aj s kinderkom, rwd, atmosfera, manual a pri MX-5 som si overil, ze auto bez strechy asi nie je ni pre mna (celu jar v tom aj tak prekycham). Celemu tomu chyba asi len zaujimavejsi motor. Ale ano, keby mi ju zajtra niekto dal, ako auto cisto na zabavu, ktore si ale musim uzivit sam tak sa potesim asi fakt najviac :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Vrooom »

To je bych byl teda trochu rozezranejsi a kdyz uz by mi nekdo neco daroval tak prosim jednu Alpine :-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Snowman000 »

Jo to by taky slo...ale u mna az ked to bude s MT ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Stepan »

Až budu velkej kluk a bude mi všechno jedno, koupím si desetiválcovou S8 a M5 E60 a budu s nima jezdit na střídačku, podle toho co bude zrovna stát v servise.
Kč / km to nebude o moc dražší než nová 5er a zbyde mi i na značkový tepláky a zlatej řetěz :D

a něco z reálnějšího soudku -> 650i E64, velký osmiválcový kabrio, jako letní polo-daily, prakticky za chvíli už "jangtajmr"
Jako zimní polo-daily si nechám Imprezu, k tomu nějakej naftovej šestihrnek spotřebák jako skutečný daily a už si budu jenom chrochtat :)
E: a pro manželku a na haranty něco jako má MZ :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3973
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od HondaMan »

Moje žena dlouhá léta básní o velkém pick-upu. Přešlo jí to přesně v okamžiku, kdy před barákem zaparkoval MZ a nabídl jí svezení/řízení.

Dalo by se říct, že mi MZ ušetřil tak půl mega a 100l benzinu měsíčně :-D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od M.Z. »

:D
měl by ses svézt znovu s tím kompresorem. Už mám velké brzdy a letní gumy, je z toho hotová 911 :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše:To je bych byl teda trochu rozezranejsi a kdyz uz by mi nekdo neco daroval tak prosim jednu Alpine :-)
Prekvapivo celkom ze objektivna porovnavacka (od japonskych srandistov) pre nas dvoch :-B

(AJ titulky funguju...)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Zajda »

Mám je v subscribtions takže tyhle videa sleduju.
Konečně se japonci vzpamatovali a když se občas obtěžují s anglickými titulky, mají přinejmenším 20x víc diváků.

Popravdě mi obě auta přijdou postižená - motor a k němu převodové poměry v BRZ by mě štvaly. Z vytočené 2° na 3° aby to padlo na 5000, to prostě u motoru bez krouťáku nechceš. Tomu autu by když ne turbo prospěla zástavba K20A :-)
Alpine zase nedotáčivá na předek, přitom zadek vlaje jak hadr na holi, na okruhu asi zábava, ale na silnici bych takto nestabilní auto nechtěl.
《》
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Vrooom »

Alpina, moc hezky :ymapplause: Souhlasim s nima, at subaru da do brz turbo. Navci by mohlo trochu utisit ten desnej randal co ten motor vydava.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Zajda »

Navíc když do WRX turbo verzi FA20 dávají. Třeba by s ním nasimulovali i lepší emise.
《》
Odpovědět