~50 000 + Automat

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Rageweawer
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: úte 24 kvě 08:34

Re: ~50 000 + Automat

Příspěvek od Rageweawer »

Uber by se silne nevyplatil protoze cesta je 2x 22 km x 5 dni v tydnu = jedna jizda vychazi na 500 = auto by bylo za 50 dni vyhodnejsi.

Navic tady nejde o formu presunu z A -> B ale o to aby se naucila ridit a nabrala zkusenosti a v pripade hozeni do skarpy nebo odreni kol se nic nestane.

Vim ze u tak staryho auta jde o sazku do loterie ale kdyz jsem kupoval svoje auto tak jsem se taky vyhnul multitronicu protoze nema zrovna kladny ohlasy. Slo mi tedy o to jestli ve Skodovkach automat v roce cca 2000-2005 byl pomyslny "drzak" nebo odpad co byl kazdej tyden na servisu a mel bych se zamerit spise na jinou znacku.

Ja sam bych s manualem nejezdil tak by bylo blby kdybych ji koupil auto s manualem takovej pokrytec nejsem :D

Diky moucan za zkusenost - pritekyne chce co nejmensi auto a nevim jestli by octavie na ni nebyla uz moc dlouha. Nevi nekdo zdali se do ni davala stejna prevodovka (ma shodou okolnosti taky 4 stupne ale to budou mit asi vsechny auta z tehle doby?) jako do octavii?

Z tehle aut samozrejme nevybiram jen jsem zaslal inzerat s typem auta o ktery bych se uchazel.
Odpovědět