Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od pavproch »

Přesně, 100 soudruhů, 101 chutí. Každý sme jiný (a tak to má byť).

Já to třeba mám přesně naopak než většina - mnohem lépe se cítím (jako řidič) ve "stísněné" 3er e9x než ve "velkoprostorové" Oftáce II. či III., i s výbavou to mám jinak než většina: čím méně, tím lépe. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od DoubleSix »

Jsou už prvky výbavy, které bych oželet nechtěl. Např. lepší světla, zadní parkovací kamera, kožený volant, automatická klimatizace. Já vím, že se dá žít i bez toho (také jsme tak spoustu let žili), ale proč si to nedopřát.

Také bych rád jezdil prémií, ale nedává mi to smysl - drahé a malé.
Foliman
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: ned 02 úno 09:13

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od Foliman »

pavproch píše:Přesně, 100 soudruhů, 101 chutí. Každý sme jiný (a tak to má byť).

Já to třeba mám přesně naopak než většina - mnohem lépe se cítím (jako řidič) ve "stísněné" 3er e9x než ve "velkoprostorové" Oftáce II. či III., i s výbavou to mám jinak než většina: čím méně, tím lépe. :ymhug:
Určitě souhlas. Naprosto chápu, že většina uživatelů fóra jde třeba po silnějším motoru či dynamických jízdních vlastnostech nebo třeba úplně jiných věcech. A jsem moc rád, že i tak chápou potřeby nás laiků a dokázali jste mě v mnoha věcech dobře nasměrovat :)
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od Jenyk »

Doporučil bych ještě s vážnými kandidáty na koupi se svézt, a to pokud možno v uvažované výbavě a motorizaci. Probrat to na fórech je určitě dobré, ale vlastní zkušenost mne téměř vždy velmi zajímavě posunula o dost jinam, než jsem čekal. To, jestli auto jede, sedí, drncá, je tiché, je v něm dost místa, dobře se do něj nastupuje atd. máme každý jinak a nad vlastní zkušenost není.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Foliman
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: ned 02 úno 09:13

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od Foliman »

Jenyk píše:Doporučil bych ještě s vážnými kandidáty na koupi se svézt, a to pokud možno v uvažované výbavě a motorizaci. Probrat to na fórech je určitě dobré, ale vlastní zkušenost mne téměř vždy velmi zajímavě posunula o dost jinam, než jsem čekal. To, jestli auto jede, sedí, drncá, je tiché, je v něm dost místa, dobře se do něj nastupuje atd. máme každý jinak a nad vlastní zkušenost není.
Určitě, zítra jedu na testovačku Mazdy. Obejdu si ještě před koupí pár salónů.
Uživatelský avatar
m.deejay
Řidič začátečník
Příspěvky: 131
Registrován: úte 14 led 21:03

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od m.deejay »

Ford Mustang GT 5.0, 2018, 421 koní
Bmw X3 3.0i, 2006, 231 koní
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od HondaMan »

Auto uvnitř menší než Octa bez metly se základníma světlama bez adapt. podvozku...
Nebo Sup v L&K připadně naložená OIV RS?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3231
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od mattonecz »

tak kazdej nechce vypadat jako taxikar v superbu :D novy RS ale vypada pekne
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od HondaMan »

Tomu rozumím a ani já jsem si Sup nevybral. Na druhou stranu já potřebuju auto funkční a v tomhle srovnání /při podobně omezeném budgetu/ 320d prohrává:
Sup za 800 bez dph bude nový. Tohle je předváděčka s 15tkm
Podvozek: v základu BMW lepší, ale to z výběru nemělo adapt tlumiče
Sedačky: bych se skoro vsadil, že budou lepší v tom L&K
světla: základní vs Matrix

Je ale samozřejmně dobře, že existuje volba. Jen ojetá 3er bez výbavy s 2.0d za 800 bez dph mi nepřijde jako kup roku.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto kolem 800 000 Kč s DPH

Příspěvek od řidičBOB »

Bez urážky - jak říká jeden nejmenovaný zdejší člen: každé ráno se vzbudí nějaký blbec ;-)
Ale rozumím tomu. Já osobně jezdím dlouhé trasy a určitě must have the best: světla, sedačky, audio, bufík a taky vyhřívaný volant.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět