Lancia Thema ..konkrétní vůz

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
haras
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20 kvě 20:59

Lancia Thema ..konkrétní vůz

Příspěvek od haras »

Ahoj přátelé stejného žánru,

právě jsem prodal 325i e92 2006 protože jsem chtěl něco mladšího. Vybral jsem si Lancii Thema, protože mě jednoduše chytla za srdce. A o to mi právě jde, jestli by jste mi k tomu řekli svůj názor bez emocí.

Zítra se jedu podívat na tudle
https://www.skodaplus.cz/list?userContr ... ATION_DESC

Ta barva, ty kola a navíc ročník 2014 :x ale je to ital, nemá ani servisní knížku a v ČR už stihla mít dva majitele od 2018...na druhou stranu si říkám, že nesedne každému a ve škoda plus mi upřímně řekli, že se o ni někdo hezky staral, že vypadá dobře a technici na ní nic nenašli až na již pomalu odcházející přední brzdy. Dvě sady kol.

Ještě jsem v kontaktu s touto
https://auto.bazos.cz/inzerat/108991221 ... atinum.php
Má servisní knížku, koupeno nové v ČR, po výměně motorového oleje a dokonce i oleje v převodovce. Sedí ale jenom na zimních kolech a jiná už k tomu nejsou. ročník 2011 a tolik mě za srdce nechytla jako ta první.

Rozdíl v najezdu mezi nima je jen 10tis km...teda jestli tomu tak skutečně je.
Děkuji za každý názor, vždycky je to radost, vybírat si novou hračku :) .
Noldo
Řidič začátečník
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 01 bře 18:45

Re: Lancia Thema ..konkrétní vůz

Příspěvek od Noldo »

Vraj to nie je až také super auto ako to vyzerá. Mňa by navyše mrzel iba 5st. automat. Motor je už novší fiat a nie starší Mercedes, rovnako ako u Jeep GC. Zaujímavá voľba by bol 3,6 pentastar, ktorý už 8st. automat má, tie sú však nedostatkovým tovarom. Na druhú stranu je to naozaj luxusné auto za dobrú cenu. Oba kusy, ktoré si našiel vyzerajú dobre.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lancia Thema ..konkrétní vůz

Příspěvek od honziss »

Ja jezdil s chrysler verzi ve statech: velky, pohodlny, levny, ale tak hnusny materialy vevnitr...? To se jentak nevidi..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
haras
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: stř 20 kvě 20:59

Re: Lancia Thema ..konkrétní vůz

Příspěvek od haras »

Tak jsem se byl dnes projet a byla to paráda....velké, pohodlné ale materiály teda jedna báseň. Lancie v interieru naštěstí zabrala. Bude radost v tom jezdit.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thema ..konkrétní vůz

Příspěvek od řidičBOB »

tak tos asi nejel v ničem, kde ty materiály opravdu jedna báseň jsou...
V Themě jsem nejel, také pouze v jeho klonu od Chrysleru a navíc s nějakým V8 Hemi. Tam to docela jelo, ale žralo to ukrutně. Pohodlné to bylo, na dlouhé cesty ideál. 176kW v dechtu je myslím, pro běžného uživatele lepší volbou.
Jestli ti to sedlo, tak do toho jdi. Na silnici to bude působit neotřele - jezdí jich jako šafránu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Lancia Thema ..konkrétní vůz

Příspěvek od janjan »

materiály jedna báseň :D V porovnání s čím, s žigulem?
lm2904
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: úte 12 bře 20:37

Re: Lancia Thema ..konkrétní vůz

Příspěvek od lm2904 »

Chlapi nehadejte se, auta pro Ameriku maji casto uplne jine dily a hlavne materialy. Proto jsou casto vyrazne levnejsi, nez jinde.
Treba takovy passat v usa je uplne jine auto jako v evrope. Vetsina beznych aut, se kteryma jsem v usa jezdil, jsou pekny humus, bez ohledu na znacku. B-)
Zdravim ze Silicon Valley
Odpovědět