Náhrada m135i

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Lukasp
Autoškolák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28 úno 22:09

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od Lukasp »

Díky za názory, ještě upřesním situaci. Nebude to sloužit vyloženě jen na víkend, ale mám to z práce domů cca 60 km po hezkých okreskách, pár km dálnice a kousek města. Takže bych to auto využil cca 2x týdně na tuto cestu + víkendy. Což by možná zase byla ideální kombinace pro tu M4. Asi bude nejlepší se v tom povozit a srovnat to.
Přesně jak píše Štěpán, dá se tam dostat fakt na zajimavou cenu. Napřed jsem se pořád koukal po M2, ale zjistil sem, že za M4 bych aktuálně zaplatil jen k pár korun více. A ten rozdíl tam asi bude znatelný.
Tím pádem pokud limit ceny naroste na 1,5 mio, dá se určitě bavit o hromadě jiných, zajímavých aut, nad kterými sem vůbec dodnes neuvažoval, protože sem primárně hledal něco do milionu za m135i.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od Stepan »

zase M2 a M4 jsou dle majitelů jinačí auta. rozhodně to není tak, že M2 bere jenom ten, kdo za M4 není ochotnej zaplatit.

ale jestli máš srdíčko, trošku masochismu a doplacenou hypotéku, kup Imprezu :ymdevil:
tatík mi teď povídal, že to počítal a kilák ho stojí asi 25 korun, jenom na spotřebě, brzdách a gumách =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Stepan píše:1,5 i s daní.
Nová M5 kolem 1,8...
Zejména tu M5 nechápu. Relativně novej model a oni ho prodávají jak 530d s trošku lepší výbavou.

Přijde mi to trošku směšný. Jakože v ceníku si hrajem na prémii, miliony lítají tam a zpátky a nakonec ti to na salonu prodají za !relativně! pár šušní.
Sorry za OT, ale kde se dá koupit M5 za cca 1.8 mio s daní? Já ty auta si fakt neumím kupovat... Za tyhle prachy bych si to klidně koupil jako třetí auto....
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od Stepan »

v inveltu, ještě před měsícem to šlo určitě, jestli teď, tak nevim.
šel na to oběžníkovej email stálým zákazníkům.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od M.Z. »

Podle mě je to cena bez daně.
Štěpán: tak to jsem s Fordem na tom ještě dobře :D tam je největší položka benál, zbytek tak rychle nelikviduju, jak s M2.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Ad Stepan: díky.
Ad M.Z.: Kdyby to bylo bez daně, tak to chápu, na to se dostat dá. S daní by to ovšem bylo jiné až neuvěřitelné kafe...
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od Stepan »

MZ: uvidíme. Tatík se furt nějak rozhoupává, ale co byl po Americe a přilehlých prdelákovech, začíná pro ty polonáklaďáky mít ještě větší slabost. akorát je furt nějak odezdi ke zdi, ve finálním výběru má RAMa a novou Corvettu =))
cos dal kompresor, tak už se na E85 jezdit nedá?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2549
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od Vrooom »

Stepan píše:zase M2 a M4 jsou dle majitelů jinačí auta. rozhodně to není tak, že M2 bere jenom ten, kdo za M4 není ochotnej zaplatit.

ale jestli máš srdíčko, trošku masochismu a doplacenou hypotéku, kup Imprezu :ymdevil:
tatík mi teď povídal, že to počítal a kilák ho stojí asi 25 korun, jenom na spotřebě, brzdách a gumách =))
Neupalte me jako kacire, ale co jsme videl v akci v Myte tak mi jako obratnejsi auto prijde fikus RS, impreza mi prijde nazivo takova neohrabana, jak se nezatahne za rucku tak se tomu nic nechce, snad jen z te zatacky to umi vypalit ...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od M.Z. »

Štěpán: s kompresorem je E85 mimo, jedině benál, ale v pohodě funguje i na 95 a když na to extra nešlapu, tak jede okolo 15l. Pokud jezdím hodně město a nežinýruju se, tak 20l.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Náhrada m135i

Příspěvek od Stepan »

vroom: to není kacířská myšlenka, to je prosímpěkně fakt :D nedotáčivost je problém, psal to tady MZ a já mu můžu dát jenom za pravdu. rozhodně to nejde koupit z tabulek ani z časů na okruhu.
MZ: nežinýrovat se za 20/100km a ještě k tomu 95... Co by za to u Subaru dali :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět