Mazda 6

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
mateesx
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04 srp 20:41

Mazda 6

Příspěvek od mateesx »

Zdravím všechny automobilové nadšence,

je mi 18 let, nedávno jsem bez problémů dodělal autoškolu a vzhledem k tomu, že auta miluju a nemohl jsem se dočkat, až budu moct konečně řídit, s velkou radostí si po očku vybírám první auto.

Samozřejmě většina známých a kamarádů mě tlačí do klasik (Octavia, Golf 4,..). Jenže já už dlouho pokukuju po Mazdě 6 combi. Koukám na ročníky 03/04, většinou dvoulitry tdi. Co jsem se dočetl, motory v celku spolehlivé, podvozek si hodně lidí chválí, auto se mi líbí vzhledově. Jediné, čeho jsem si všimnul a i jsem si to při brouzdání na internetu potvrdil, že trpí na korozi. Je to jediný větší problém u tohoto auta? Na co si dát ještě pozor? Je to vůbec dobrá volba?

Je to spousta otázek a chci slyšet i názory jiných lidí, popřípadě přímo majitelů.

Děkuji všem B-)
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Mazda 6

Příspěvek od Lachende Bestien »

15 let starého džeponce s voňavým tdíčkem? No pokud jste vy nebo vaši rodiče dost ve vatě a nevadí vám sponzoring autoservisů, pak jde o dobrou volbu. :p
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3228
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Mazda 6

Příspěvek od mattonecz »

kdyby byl ve vate tak neshani 15 let starou vrazdu f dyzlu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 6

Příspěvek od řidičBOB »

asi bych se poohlédnul spíš po benzínu - 2.0i. Jednak to bude mít míň najeto a jednak asi i méně nákladné, v případě troubles.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět